تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران از فردا

تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران از فردا کنکوری: دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشجویی دانشگاه تهران از فردا 25 اسفند ماه موظف به تخلیه خوابگاه ها شدند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، بنابراعلام اداره کل امور خوابگاه های دانشگاه تهران، باتوجه به در پیش بودن شروع سال نو، همچون سالهای قبل درب ساختمان های خوابگاهی در آستانه تعطیلات سال جدید رأس ساعت ۱۰ بامداد روز فردا پنج شنبه ۲۵ اسفندماه سال جاری بسته می شود، پس لازم است دانشجویان ساکن به شکلی برنامه ریزی کنند تا قبل از موعد مقرر با رعایت موارد زیر از خوابگاه خارج شوند:
۱- نظر به اینکه امکان سم‏پاشی برای اتاق ‏های خوابگاه که اعلام نیاز می‏کنند، از ۱۳ تا ۲۳ اسفند ماه فراهم گشته است، ساکنان متقاضی می توانند با مسئول ساختمان ها هماهنگی لازم را به عمل آورند.
۲- باتوجه به احتمال قطعی برق هر گونه مواد فاسدشدنی (مانند تخم مرغ، محصولات لبنی، حبوبات و... ) را از اتاق و یخچال خارج کنند.
۳- از خاموش بودن کلید لامپ ‏ها و تمامی لوازم برقی به استثنای یخچال اطمینان حاصل نموده و سیم برق آنها را از پریز جدا کنند.
۴- حتما لوازم و اشیاء مورد نیاز خودرا که ممکنست در روزهای تعطیلات به آن نیاز داشته باشید (مانند مدارک شناسایی و... ) را از اتاق خارج کنند، برای اینکه در طول ایام تعطیلات، ورود به خوابگاه و گشودن درب ساختمان ها به سبب پلمپ درب ها امکان پذیر نمی باشد.
۵- از به جا گذاشتن لوازم و اشیاء قیمتی مانند پول نقد، لباس گران قیمت، لوازم صوتی و تصویری، کامپیوتر و... در داخل اتاق ها در روزهای تعطیلات اجتناب کنند.
۶- باتوجه به احتمال ترکیدگی لوله یا رادیاتور هنگام بازگشایی مجدد خوابگاه ها و راه اندازی موتورخانه ها بعد از تعطیلات نوروز، از قرار دادن هر گونه لوازم و وسایل خود خصوصاً کتاب در کف اتاق اجتناب کنند و حتما وسایل خودرا در جای مناسب قرار دهند.
۷- برای جلوگیری از تکثیر و انتشار حشرات لازم است حتما نسبت به شست وشوی ظروف و نظافت کامل اتاق و خروج تمام زباله ها اقدام گردد.
۸- هنگام خروج از اتاق، از بسته بودن پنجره و بسته شدن کامل قفل درب اتاق اطمینان حاصل کنند.
۹- درب اتاق ها و ساختمان ها از تاریخ تخلیه پلمپ شده و تنها در صورت بروز حادثه‌ی غیرمترقبه مانند ترکیدگی لوله، نشتی آب، حریق و... همکاران خوابگاه طی صورتجلسه برای رفع اشکال، ورود خواهند کرد.
۱۰- بازگشایی خوابگاه ها روز شنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰ بامداد خواهد بود بدیهی است در صورت عدم رعایت موارد بالا توسط دانشجویان محترم، اداره‌ی کل امور خوابگاه ها هیچ نوع مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.
منبع:

1401/12/25
12:56:28
5.0 / 5
209
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور