البرز درجشنواره كانون ها ی فرهنگی تربیتی كشور برتر شناخته شد

البرز درجشنواره كانون ها ی فرهنگی تربیتی كشور برتر شناخته شد كنكوری: كرج - رئیس اداره فرهنگی، هنری اداره كل آموزش و پرورش البرز اعلام نمود: كانون های فرهنگی و تربیتی این استان در سومین جشنواره دستاوردهای كانون های فرهنگی تربیتی سراسر كشور برتر شناخته شدند.


عباس زمانیان روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینكه این جشنواره در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، اظهارداشت: در این جشنواره دستاوردهای 580 كانون فرهنگی و تربیتی فعال در استان های مختلف به نمایش درآمد.
وی بیان داشت: این جشنواره با تاكید بر نقش مكملی كانون های فرهنگی تربیتی در نظام آموزش و پرورش، معرفی برنامه های كانون ها، شناسایی و معرفی خلاقیت ها و ابتكارات كانون ها در دستور كاری قرار گرفت.
زمانیان، استفاده بهینه از تجارب پرارزش كانون ها، تقدیر از زحمات مربیان، شناسایی روش های نوین به منظور افزایش اثر بخشی برنامه های كانون و توسعه و ارتقای مهارت كارشناسان و مربیان كانون های فرهنگی تربیتی را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.
وی خاطرنشان كرد: در غرفه های این جشنواره، فعالیت های دانش آموزان در رشته های مختلف در معرض دید عموم قرار گرفت.
« سومین جشنواره دستاوردهای كانون های فرهنگی و تربیتی سراسر كشور از بیستم تا بیست و چهارم آبان ماه 97 برگزار گردید.»
زمانیان افزود: كانون های فرهنگی تربیتی با برگزاری برنامه های عمومی، انجمن ها و كارگاه های مهارت آموزی اهدافی نظیر توانمند سازی افراد، تربیت شهروند حرفه ای و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان را دنبال می كنند.
وی با اشاره به اینكه كانون ها با استفاده از ابتكارات و عرضه برنامه های مالی و اقتصادی بستر حرفه آموزی و مهارت را برای دانش آموزان فراهم می آورند، افزود: در كانون های فرهنگی تربیتی به دنبال پرورش یك شهروند مطلوب با قابلیت ها و مهارت های فنی و اجتماعی هستیم.
وی خاطرنشان كرد: سومین جشنواره دستاوردهای كانون های فرهنگی تربتی در شش بخش كه شامل نمایشگاه، فروشگاه و كارگاه های مهارت آموزی، یادمان شهدا، جنگ و ضیافت شبانه، كارگاه آموزشی مدیران و برنامه جوانه ها و بخش جنبی عملیاتی شد.
وی تصریح كرد: در سال پشتیبانی از كالای ایرانی به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، برنامه های مختلفی در كانون های فرهنگی تربیتی البرز تدوین شده است.
استان البرز 12 كانون فرهنگی و تربیتی دارد.
البرز 450 هزار دانش آموز دارد.
2819/ 6155


1397/08/24
23:10:50
5.0 / 5
4984
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور