رئیس دانشگاه خبر داد:

توسعه دانشگاه شریف در ۳ پردیس، از منطقه ۲۲ تا قلعه حسن خان

توسعه دانشگاه شریف در ۳ پردیس، از منطقه ۲۲ تا قلعه حسن خان كنكوری: رئیس دانشگاه صنعتی شریف اظهار داشت: برنامه داریم این دانشگاه را در ۳ پردیس مركزی، منطقه ۲۲ و در زمینی در منطقه قلعه حسن خان توسعه دهیم.محمود فتوحی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پردیس اصلی این دانشگاه مقرر است تا میدان تیموری و خیابان شیخ فضل الله نوری توسعه یابد.
وی اضافه كرد: این طرح پیشرفت خوبی داشته و در صورتی كه سه خانه خریداری شود طرح توسعه دانشگاه به سمت میدان تیموری تكمیل می گردد.
رئیس دانشگاه صنعتی شریف تصریح كرد: تا خیابان شیخ فضل الله هم برخی زمین ها خریداری شده اما بخش اعظمی از زمین ها باقی مانده است كه این امر نیازمند بودجه است.
فتوحی تصریح كرد: ساختمان آموزش دانشگاه در زمین های تازه خریداری شده در شمال دانشگاه قرار گرفته ازاین رو با همكاری شهرداری و نیروی انتظامی درحال برنامه ریزی هستیم تا راهی برای عبور و مرور راحت دانشجویان از این مكان به پردیس اصلی فراهم نماییم.
وی اضافه كرد: پردیس مركزی دانشگاه حدود ۱۴ و نیم هكتار است.
رئیس دانشگاه صنعتی شریف تصریح كرد: برنامه داریم بخشی از فعالیت های فناورانه و محل استقرار شركت های دانش بنیان دانشگاه را به پردیس منطقه ۲۲ دانشگاه منتقل نماییم.
فتوحی ادامه داد: این زمین حدود ۴۰ هكتار است كه با شركتی صحبت شده و مقرر است برنامه توسعه دانشگاه تحت عنوان پردیس فناوری در این منطقه احداث شود.
وی عنوان كرد: همینطور دانشگاه زمینی در منطقه قلعه حسن خان دارد كه مقرر است این زمین هم به پردیسی برای فعالیت های تجاری سازی تبدیل گردد.

1397/03/06
13:23:15
5.0 / 5
4992
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور