امتحانات آخر ترم دانشگاه آزاد حضوری شد

امتحانات آخر ترم دانشگاه آزاد حضوری شد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نمود: تمامی امتحانات پیش روی دانشجویان ˮحضوریˮ است.


دکتر محمد مهدی طهرانچی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: ما در تاریخ ۱۴ فروردین ماه دقیقا از زمانی که ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزیر کشور اعلام کردند، دانشگاه را برای ازسرگیری آموزش حضوری به روی دانشجویان بازگشایی کردیم و از همان زمان آموزش را به صورت حضوری پیگیری کردیم.
وی با تکیه بر این که ما به جد پای عرضه آموزش حضوری ایستاده ایم، افزود: البته از قبل اعلام نموده بودیم که واحدها می توانند چند درصد از کلاس ها را به صورت مجازی عرضه کنند. اما پس از گذشت دو هفته از آغاز آموزش حضوری به واحدها اجازه ندادیم که کلاس های خویش را به صورت مجازی برگزار کنند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: ما عرضه کلیه دروس را حضوری کرده ایم چونکه ما معتقدیم آموزش حضوی و حضور دانشجویان در دانشگاه یک اصل است و تابحال در این حوزه هم موفق عمل کرده ایم.
دکتر طهرانچی در مورد نحوه برگزاری امتحانات آخر نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: تمامی امتحانات دانشجویان در ایام پیش رو به صورت حضوری برگزار خواهد شد؛ چونکه همه فرآیندهای درحال انجام در دانشگاه آزاد به صورت حضوری است.1401/03/17
11:39:59
5.0 / 5
279
تگهای خبر: آموزش , امتحان , تحصیل , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور