شروع توزیع کارت آزمون ارشد علوم پزشکی از امروز

شروع توزیع کارت آزمون ارشد علوم پزشکی از امروز کنکوری: کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال 1401 از امروز بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار می گیرد.


گزارش ایسنا، کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ از امروز یکشنبه اول خرداد ماه بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود.
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ از امروز تا چهارم این ماه می توانند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی ضمن دریافت کارت آزمون، معدل خودرا تصحیح کنند.
آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ در ایام پنج شنبه و جمعه ۵ و ۶ خرداد ۱۴۰۱ برگزار می شود و آزمون در کلیه رشته ها به جز رشته مددکاری اجتماعی بصورت یک مرحله ای برگزار می شود.
بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، رشته محل هایی که ظرفیت پذیرش آنها ۳ نفر و بیشتر است، مشمول ۱۰ درصد سهمیه اضافه بر ظرفیت پذیرش استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون هستند.
برای رشته هایی که بصورت مجموعه امتحانی تجمیع شده اند، فقط یک دفترچه سؤال برای این مجموعه صادر می شود. داوطلب با انتخاب یک مجموعه در صورتیکه حائزشرایط شرکت در هر یک از رشته های مورد نظر از آن مجموعه باشد، می تواند در رشته های آن مجموعه امتحان دهد.
منبع:

1401/03/04
11:05:02
5.0 / 5
205
تگهای خبر: آموزش , امتحان , پزشكی , داوطلب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور