کارت آزمون ارشد علوم پزشکی منتشر گردید

کارت آزمون ارشد علوم پزشکی منتشر گردید کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال 1401 منتشر گردید و متقاضیان به مدت سه روز فرصت دارند کارت خودرا دریات کنند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ از امروز یکشنبه اول خرداد ماه بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفت و داوطلبان تا چهارم خرداد می توانند کارت خودرا دریافت نمایند.
وزارت بهداشت اعلام نموده است که از ورود داوطلبان فاقد کارت ورود به جلسه-کارت ملی یا شناسنامه و ماسک، به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهدآمد. هیچ نوع مدرک شناسایی به جز کارت ملی و شناسنامه قابل پذیرش نبوده و از ورود به جلسه آزمون ممانعت خواهد شد.
آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ در ایام پنج شنبه و جمعه ۵ و ۶ خرداد ۱۴۰۱ در ۳۴حوزه امتحانی برای ۴۳رشته و ۱۱مجموعه برگزار می شود و آزمون در کلیه رشته ها به جز رشته مددکاری اجتماعی بصورت یک مرحله ای انجام خواهد شد. مدت زمان پاسخگوئی به سئوالات کلیه رشته ها به مدت۱۶۰دقیقه عنوان شده است.
در پی اعلام تعدادی از داوطلبان در خصوص لزوم تصحیح کد ایثار سهمیه رزمندگان و ایثارگران و یا تصحیح سهمیه مورد استفاده، در طول مدت دریافت کارت ورود به جلسه، تصحیح سهمیه با انتخاب گزینه مربوطه امکانپذیر است. پس داوطلبان می توانند در طول این مدت سهمیه خودرا تصحیح نمایند.
متقاضیان استعداد درخشان بدون آزمون که با شرایط عادی یا با استفاده ازسهمیه با آزمون در جلسه آزمون شرکت خواهند نمود، باید مراحل دریافت کارت را انجام دهند ولی آن دسته از این متقاضیان که علاقه ای به شرکت در جلسه آزمون ندارند نیاز به دریافت کارت ورود به جلسه ندارند اما معدل خودرا در صورت نیاز تصحیح کنند.1401/03/02
15:08:59
5.0 / 5
462
تگهای خبر: آموزش , امتحان , پزشكی , داوطلب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور