سرپرست دانشگاه علوم پزشكی تهران :

تا آخر هفته همه انتصابات دانشگاه صورت خواهد گرفت

تا آخر هفته همه انتصابات دانشگاه صورت خواهد گرفت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان این که تا آخر هفته همه انتصابات این دانشگاه صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: متأسفانه یکی از عادت های بد این است که وقتی رئیس جدیدی می آید برخی آغاز به تخریب گروه قبلی می کنند. این صفت بسیار زشتی است و اجازه نخواهم داد کسی این کار را بکند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر قناعتی در نشست هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به اینکه حرکت من در دانشگاه حرکت عجیب وغریبی نخواهد بود اظهار داشت: همه مسؤلان، پیش از این برای دانشگاه علوم پزشکی تهران زحمت کشیدند و متأسفانه یکی از عادت های بد این است که وقتی رئیس جدیدی می آید برخی آغاز به تخریب گروه قبلی می کنند. این صفت بسیار زشتی است و اجازه نخواهم داد کسی این کار را بکند. همه دوستان زحمت کشیدند و همه کار کردند البته ضعف ها و قوت هایی هم وجود داشته است؛ ضعف ها را می بینیم و تکرار نمی نماییم و قوت ها را ادامه می دهیم. وظیفه ما این است ضعف ها را کم و قوت ها را بیشتر نماییم تا این حلقه به صورت سیکل وار جلو برود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به اینکه افرادی که مسئولیت را ترک می کنند خدای ناکرده دلیلی بر کوتاهی در مسئولیت و یا ناتوان بودن آنها نیست اضافه کرد: بالاخره ما قولی را به آیت الله رئیسی و مجموعه دولت و جناب وزیر بهداشت داده ایم که حرکت جدیدی را می طلبد و باید افرادی را انتخاب کنم که متناسب با آن قول باشند. به امید خدا تا آخر هفته تغییرات به آخر می رسد و تیم جدید کار خودش را با جدیت ادامه خواهد داد.
وی بر خرد جمعی در مدیریت دانشگاه تاکید کرد و عنوان کرد: هر تفکری و هر مغزی یک قسمتی از دانش را دارد و ما زمانی موفق می شویم که کار را به صورت واقعی و نه شعاری به سرانجام برسانیم چونکه ما دیگر در دنیای نابغه ها زندگی نمی نماییم هم اکنون دوره ای است که باید با خرد جمعی حرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر قناعتی با اشاره به اینکه در آموزش و پژوهش نقطه نظرهای جدیدی در جهان وجود دارد اظهار داشت: کشورهایی زحمت کشیدند و بیشتر از ما در این حوزه وقت گذاشتند و مطالعه کرده اند که ما باید با مدلهای آنها خودمان را به روز نماییم و خودمان را به دنیا برسانیم ازاین رو باید با یک روش خردمندانه و هوشمندانه تا جایی که ظرفیت هایشان اجازه می دهد خودمان را تطبیق دهیم و با شرایط کشور آنرا پیاده نماییم ازاین رو حرکت پویا یکی از ایده های جدی حقیر است. هیچ روزی نباید با روز قبل برابری کند چونکه خداوند عالم می فرماید که خودش هر روز در یک کار جدید است این بداعت و جدید شدن و خلاقیت روزمره و مستمر امری است که باید ان شاءلله در دانشگاه حاکم شود.
دکتر قناعتی با تاکید براینکه در همه کارهای دانشگاه باید پیوست فرهنگی وجود داشته باشد اظهار داشت: اگر اخلاق وجود نداشته باشد هیچ کاری ارزش ندارد چونکه حتی در سیستم های سکولار و بی دین هم این کار جریان دارد. در مدل آموزشی فرانسه اگر مطالعه شود حتما در برنامه هایشان به صورت مستمر نگاه جامعه نگر و اخلاق محور وجود دارد یعنی یک دانشجوی پزشکی باید بداند که اول خادم مردم است و این کاری که برگزیده یک شغل تغییر یافته است و یک سرویس معمولی نیست. این کار یک سرویس انسانی و لازمه حرکت انسانی است که ان شاءالله با همدیگر و کنار هم این کار انجام می دهیم.1400/06/29
13:51:17
5.0 / 5
173
تگهای خبر: آموزش , پزشكی , پژوهش , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور