مدیركل تبلیغات اسلامی قم تاكید كرد:

ضرورت هم افزایی سازمان تبلیغات، حوزه علمیه و جبهه فرهنگی انقلاب

ضرورت هم افزایی سازمان تبلیغات، حوزه علمیه و جبهه فرهنگی انقلاب کنکوری: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم بر لزوم انسجام بخشی و یکپارچه سازی ظرفیت های سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه و جبهه فرهنگی انقلاب برای اجرای عملیات های مشترک تاکید نمود.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی شعبان زاده ظهر پنجشنبه در جلسه مشترک مدیران اداره کل تبلیغات اسلامی، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، معاونت تبلیغ حوزه علمیه و مبلغان فعال در عملیات به یاد حاج قاسم، توجه به نیاز را منشأ ارتباط با مردم دانست و بر لزوم تعریف الگوی مشترک همکاری نهادهای حوزوی و انقلابی تاکید کرد.
وی با تاکید بر ضرورت حفظ ظرفیت های موجود در سازمان تبلیغات اسلامی و استفاده درست از آنها در عملیات های مشترک، اضافه کرد: ما در یک جبهه هستیم و باید یک الگوی مشترک داشته باشیم. سازمان تبلیغات اسلامی بعنوان یک نهاد تسهیل گر و هماهنگ کننده، حوزه علمیه در زمینه تامین نیروی انسانی و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه اجرای عملیات می توانند هم افزایی خوبی در عملیات های مشترک داشته باشند.
حجت الاسلام شعبان زاده از تداوم اجرای عملیات به یاد حاج قاسم با همکاری نهادهای حوزوی و انقلابی آگاهی داد و بر لزوم انسجام بخشی و یکپارچه سازی ظرفیت های سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برای عملیات های مشترک تاکید کرد.
حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد رهبر، دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی قم در این نشست از رتبه نخست استان قم در اجرای عملیات به یاد حاج قاسم آگاهی داد و خواهان تداوم هم افزایی ظرفیت های مجموعه های حوزوی، انقلابی و مردمی برای عملیات های مشترک شد.


منبع:

1399/10/26
23:45:14
0.0 / 5
1032
تگهای خبر: تبلیغات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور