شرایط و ضوابط ثبت نام پذیرفته شدگان تكمیل ظرفیت كاردانی علمی كاربردی

شرایط و ضوابط ثبت نام پذیرفته شدگان تكمیل ظرفیت كاردانی علمی كاربردی به گزارش کنکوری پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت خالی مانده رشته های تحصیلی دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای«ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی - کاربردی در نوبت بهمن ماه جاری وارد دانشگاه ها می شوند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، با عنایت به مصوبات بیست و چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو قرار شد برای ظرفیت خالی مانده رشته های تحصیلی دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای«ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی مهرماه سال ۱۳۹۹، پذیرش در نوبت بهمن ماه صورت گیرد.
بر این اساس تمامی متقاضیان (اعم از متقاضیانی که در پذیرش دوره مذکور ثبت نام نموده و یا ثبت نام ننموده اند)، می توانند که برای ثبت نام در رشته های تحصیلی مراکز آموزشی پذیرنده در این مرحله، می توانند جداول حاوی اطلاعات رشته محل های مندرج اطلاعیه ای که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور انتشار یافته است؛ را مشاهده نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و مرکز آموزشی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک ذیل و با عنایت به مندرجات دفترچه راهنمای پذیرش و اطلاعیه های بعدی این سازمان در دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال ۱۳۹۹ «مندرج در درگاه اطلاع رسانی این سازمان» و موارد اعلام شده در این اطلاعیه تا ۲۲ دیماه جاری به مرکز آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا رجوع کنند.
متقاضیان باید­ دارای گواهینامه آخر تحصیلات متوسطه (دیپلم سه ساله نظام جدید۳-۳-۶ یا نظام ترمی/واحدی شامل نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه شامل (دوره چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای) بوده و حداکثر تا تاریخ ۳۰ شهریور نسبت به دریافت مدرک تحصیلی دیپلم خود اقدام نموده باشند.
متقاضیان باید در زمان ثبت نام از راه مراکز آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت نام نسبت به پرداخت مبلغ (سیصد و هفتادهزار) ریال از راه سیستم پرداخت الکترونیکی در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام نمایند.
هر متقاضی می تواند صرفاً یک کدرشته محل از یک گروه آموزشی و با عنایت به مندرجات این اطلاعیه و دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال ۱۳۹۹ انتخاب کنند. در صورت ثبت نام متقاضی در دو کدرشته محل و یا در دو مرکز آموزشی، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته شدگان یکی از مراکز بر مبنای ضوابط این سازمان حذف شده و هیچ گونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.
متقاضیان باید در زمان ثبت اطلاعات در سامانه مربوط از راه مراکز آموزشی در مورد کدرشته محل مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را به عمل آورند. بعد از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.
چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته شدگان نهایی مرحله پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال ۱۳۹۹ قرار گرفته باشد و در این مرحله از پذیرش برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت نام نماید، قبولی قبلی وی لغو و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.
همه متقاضیان«مرد» باید در زمان ثبت نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه ­تحصیل نداشته باشند.
بعد از انجام ثبت نام، افراد بعنوان پذیرفته شده مشروط (در مراکز آموزشی پذیرنده که به آن رجوع داشته اند) تلقی می شوند و آغاز به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان به صورت مشروط خواهد بود.1399/10/19
12:51:46
0.0 / 5
679
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور