زمان انتشار كلید سئوالات كنكور

زمان انتشار كلید سئوالات كنكور به گزارش كنكوری سخنگوی سازمان سنجش آموزش كشور از انتشار كلید سئوالات تمامی گروه های آزمایشی آزمون سراسری در روز دوشنبه سوم شهریور ماه اطلاع داد.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: تعداد ۱۳۵ هزار و ۸۶۱ داوطلب در گروه آزمایشی ریاضی و فنی و تعداد ۳۱۰ هزار و ۹۵۹ نفر هم در گروه آزمایشی علوم انسانی کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمودند و آزمون این داوطلبان از ساعت ۸ بامداد امروز پنج شنبه ۳۰ مرداد ماه در ۷۷۷ حوزه امتحانی شروع شد.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: فردا جمعه ۳۱ مرداد هم ۵۹۴ هزار داوطلب در گروه آزمایشی تجربی رقابت خواهند کرد و در نهایت آزمون گروه آزمایشی زبان در روز شنبه با شرکت بیشتر از ۱۷۴ هزار داوطلب برگزار می شود.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: کلید اولیه سئوالات آزمون سراسری ( داخل کشور) از ساعت ۲۱ روز دوشنبه سوم شهریور و کلید سئوالات آزمون داوطلبان خارج از کشور هم پس از ظهر روز چهارشنبه ۵ شهریور بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد.
زرین آمیزی تصریح کرد: دفترچه سئوالات آزمون گروه های آزمایشی هم پس از برگزاری هر آزمون بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود.
وی با اشاره به اینکه ۱۵ داوطلب کنکورهای ریاضی و انسانی مبتلا به کرونا هستند، اظهار داشت: آزمون یک داوطلب تهرانی در بیمارستان طالقانی برگزار می گردد و تنها داوطلب کنکور که در بیمارستان بستری شده از استان هرمزگان است و این داوطلب امروز در گروه آزمایشی علوم انسانی کنکور می دهد.
زرین آمیزی همینطور با اشاره به اینکه در روند برگزاری آزمون امروز تابحال هیچ تخلفی از حوزه های برگزاری آزمون گزارش نشده است، اضافه کرد: متاسفانه از بامداد امروز تجمع خانواده ها در حوزه های برگزاری آزمون شاهد می باشیم.
منبع:

1399/05/31
21:36:08
5.0 / 5
1947
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور