با دستور وزیر ورزش انجام شد

اختصاص اماكن ورزشی كشور به برگزاری كنكور

اختصاص اماكن ورزشی كشور به برگزاری كنكور كنكوری: به دستور وزیر ورزش و جوانان تمامی اماكن ورزشی رو باز و سرپوشیده در اختیار وزارت علوم و سازمان سنجش قرار می گیرد.


به گزارش کنکوری به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، عصر روز شنبه دویست و پنجاهمین جلسه شورای معاونان به ریاست سلطانی فر و با حضور تمامی معاونان انجام شد.
وزیر ورزش و جوانان در این نشست با تاکید بر تعامل بین دستگاهی و بمنظور رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت شرکت کنندگان در آزمون سراسری، دستور داد تمامی اماکن ورزشی روباز و سرپوشیده کشور برای برگزاری هرچه بهتر کنکور سراسری در اختیار وزارت علوم و سازمان سنجش قرار گیرند.
وی هم چنین از اختصاص 8 هزار استادیوم، ورزشگاه و مکان ورزشی رو باز و سرپوشیده برای برگزاری کنکور سراسری آگاهی داد و افزود: علاوه بر این 3 هزار سازمان مردم نهاد با حضور 500 هزار جوان سازماندهی شدند تا در برگزاری کنکور مشارکت کنند.
سلطانی فر در پاسخ به این پرسش که آیا این امکانات فقط برای آزمون سراسری خواهد بود و وزارت ورزش تمهیداتی برای آزمون ارشد نیاندیشیده است، اظهار داشت: چنانچه سازمان سنجش و وزارت علوم چنین درخواستی را برای آزمون ارشد داشته باشند این امکانات برای آزمون ارشد هم در نظر گرفته خواهد شد.
در این جلسه که شنبه های هر هفته در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود، حاضران در نشست موضوعات مرتبط به این وزارتخانه را مورد بررسی قرار می دهند.
در این جلسه، علی نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای، تقی زاده معاون حقوقی، امور مجلس و استانها، مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت ومنابع، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی و تندگویان معاون امور جوانان حضور داشتند.
شایان ذکر است در این نشست حجتی مدیر کل توسعه ورزش روستایی و عشایری به ارائه گزارشی درباره راه اندازی و تجهیز خانه های ورزش روستایی پرداخت.
منبع:

1399/05/12
23:41:54
5.0 / 5
2531
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور