معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی تأكید كرد

فعالیت هیأت های اندیشه ورز دانشگاه در امتداد مدیریت چالش های پسا كرونا

فعالیت هیأت های اندیشه ورز دانشگاه در امتداد مدیریت چالش های پسا كرونا به گزارش كنكوری معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: هیأت های اندیشه ورز در حوزه چالش های حكمرانی و مدیریت كلان كشور در دوران پسا كرونا فعالیت می نمایند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین دكتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی با اعلان اینكه جلسه دیدار نوروزی معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه با دكتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به صورت ویدئو كنفرانس برگزار شده است، این را بسیار مفید و كارآمد توصیف كرد وگفت: در این نشست گزارشی از عملكرد معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در یك سال قبل ارائه و تجربه های مثبت و همین طور اشكالات كار مورد بررسی قرار گرفت تا ارائه خدمات به صورت مطلوب تری به دانشجویان صورت گیرد.
وی اشاره كرد: همین طور در این نشست برنامه ها و ماموریت های معاونت علوم انسانی و هنر به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارائه شد.
دكتر خسروپناه در ادامه با اشاره به شیوع ویروس كرونا و ضرورت بررسی چالش های پساكرونا در كشور، اظهار داشت: دراین زمینه هیأت های اندیشه ورز دانشگاه آزاد اسلامی فعال شده اند و چالش های حكمرانی و مدیریت كلان كشور در دوران پسا كرونا را مورد بررسی قرار می دهند و در آینده دستاوردهای علمی خودرا مطرح خواهند كرد.
وی افزود: وظایف هیأت های اندیشه ورز درباب بررسی چالش های حكمرانی و مدیریت كلان كشور در دوران پسا كرونا به آنها ابلاغ گردیده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی تاكید كرد: نتیجه كارهای هیأت های اندیشه ورز به صورت كرسی های ترویجی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و انعكاس داده می شود.
منبع:

1399/01/20
23:07:24
5.0 / 5
3370
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور