با صدور پیامی؛

وزیر علوم فرارسیدن عید مبعث را به خانواده آموزش عالی تبریك گفت

وزیر علوم فرارسیدن عید مبعث را به خانواده آموزش عالی تبریك گفت كنكوری: وزیر علوم با صدور پیامی فرا رسیدن عید مبعث را به همه آزادگان جهان به ویژه خانواده بزرگ نظام آموزش عالی كشور تبریك گفت.به گزارش كنكوری به نقل از وزار علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی فرا رسیدن عید مبعث را به همه آزادگان جهان به ویژه خانواده بزرگ نظام آموزش عالی كشور تبریك گفت.
متن پیام دكتر غلامی به شرح زیر است:
ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد
دل رمیده ما را انیس و مونس شد
فرا رسیدن عید مبعث رسول عظیم الشأن اسلام، پیامبر رحمت و وحدت، آموزگار دانایی و آگاهی، اسوه آزادگی و مكارم اخلاق محمد مصطفی (ص) را به همه آزادگان جهان به ویژه خانواده بزرگ نظام آموزش عالی كشور، و نیز همه خادمان عزیزی كه در این روزهای سخت؛ با اقتدای به مشی و سیره آن نیكوترین الگوی انسان دوستی، همه تلاش و وقت خودرا صرف خدمت به این مرز و بوم می كنند تبریك و تهنیت عرض می كنم.
روز مبعث ایام الله؛ و خجسته روزی است كه خداوند بر انسان منت نهاد و رسول گرانمایه ای را راهنمای بشر قرار داد تا فصلی تازه ای گشوده شود و در روزگاری كه جهل و غفلت، ناامنی و نابردباری، تباهی و تعصب كور فراگیر شده بود، با ابتناء به دعوت به خواندن و تفكر در خویشتن و جهان آفرینش نگاه و بینش تازه ای را در جان انسان شكوفا سازد؛ تا بشر راه كمال بپیماید و مكارم اخلاق، انسان دوستی، شرافت و دانایی زینت بخش حیات انسانی شود.
امید است خانواده نظام آموزش عالی كشور بنا به رسالتی كه متوجه آنها و نهاد علم و دانش است در راه اهتمام به گسترش خصایل دانایی و مكارم اخلاق كه در صدر آموزه های برآمده از بعثت نبی اكرم (ص) قرار دارند بیش از گذشته موفق و مؤید باشند. هم كلام با مولانا با دل و جان خود می سراییم. نامت بمانا تا ابد ای جان ما روشن به تو.


منبع:

1399/01/04
22:09:19
5.0 / 5
3538
تگهای خبر: آموزش , تحقیقات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور