مهمترین اولویت دانشگاه آزاد حل مشكلات و مسائل كشور است

مهمترین اولویت دانشگاه آزاد حل مشكلات و مسائل كشور است به گزارش كنكوری معاون علوم، مهندسی و كشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: مهمترین اولویت دانشگاه آزاد اسلامی، حل مشكلات و مسائل كشور است كه مورد تاكید مقام معظم رهبری است.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، دكتر جواد علمایی معاون علوم، مهندسی و كشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در سی و ششمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان كه در واحد اهواز برگزار شد، اظهار داشت: مهمترین اولویت دانشگاه آزاد اسلامی، حل مشكلات و مسائل كشور است كه مورد تاكید مقام معظم رهبری است.
وی بررسی امكانات و توانایی های حوزه كشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان را از مهمترین اهداف سفر به خوزستان عنوان نمود و اضافه كرد: با بررسی شرایط و امكانات می توانیم قدم های بیشتری به منظور رشد حوزه كشاورزی در این استان برداریم.
دكتر علمایی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در سیر تاریخی خود فراز و نشیب های زیادی را طی كرده و باید با عنایت به اقتضای شرایط امروز كشور، این دانشگاه برنامه ریزی صحیح و اصولی انجام دهد.
حجت الاسلام والمسلمین فرج الله براتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان نیز در این جلسه اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی با امكانات و تجهیزاتی كه دارد، باید بیشتر به مردم و جامعه معرفی شود.
وی ادامه داد: به همین دلیل و با عنایت به رویكرد جدید، دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با معرفی خود به صنایع توانست درباب ساخت تجهیزات مورد نیاز این صنایع تفاهم نامه هایی را انعقاد كند و با همت و تلاش وافر توانست در ساخت این تجهیزات سربلند بیرون بیاید.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان افزود: با استفاده صحیح از علم، توانایی و امكانات دانشگاه، می توان آنرا به ثروت و محصول تبدیل و به جامعه عرضه نمود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، درانتها این نشست رؤسای واحدهای دانشگاهی و روسای شوراهای استان به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
منبع:

1398/06/13
20:18:51
5.0 / 5
4799
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور