رئیس دانشگاه خبر داد:

آزمایشگاه ملی دانشگاه پیام نور راه اندازی می شود

آزمایشگاه ملی دانشگاه پیام نور راه اندازی می شود به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه پیام نور توجه به سه بخش تحصیلات تكمیلی، روابط بین الملل و درآمدزایی را بسیار مهم خواند و از طریق اندازی آزمایشگاه ملی دانشگاه پیام نور در تهران امسال اطلاع داد.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه پیام نور، محمدرضا زمانی در دیدار نوروزی كاركنان سازمان مركزی ضمن ابراز همدردی با صدمه دیدگان سیل اخیر اظهار داشت: دانشگاه بنا به رسالت اجتماعی خود كوشش كرد در این ایام سخت در كنار هموطنان قرار گیرد و امید كه این عزیزان صدمه دیده با كمك های همه ما بتوانند زندگی و سلامت از دست رفته خویش را باز یابند.
وی با اشاره به برنامه های مهم دانشگاه در سال ۹۸ اظهار داشت: شفاف سازی در مسائل مالی، آموزشی و پژوهشی یكی از محورهای مهم برنامه دانشگاه در سال جدید است.
رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به تعامل گسترده دانشگاه با دفتر گسترش آموزش عالی، اضافه كرد: تلاش بر این است كه بتوانیم در سال ۹۸ رشته های مورد نیاز دانشگاه و متناسب با بازار كار را در مراكز و واحدها دایر نماییم.
وی توجه به سه بخش تحصیلات تكمیلی، روابط بین الملل و درآمدزایی را بسیار مهم خواند و تصریح كرد: تمامی مراكز و واحدهای دانشگاه پیام نور باید در حكم یك بدنه واحد با انسجام، همدلی و اتحاد بیشتر در جهت تحقق اهداف و پیگیری امور گام بردارند.
وی تقویت بستر الكترونیكی را از اهداف دانشگاه برشمرد و اضافه كرد: با عنایت به توانی كه از لحاظ فنی و مالی در دانشگاه پیام نور وجود دارد، از سال گذشته، تقویت این بستر در دستور كار قرار گرفته تا بتوانیم ضمن الكترونیكی كردن تمامی آزمون ها در زمینه مستندسازی الكترونیكی و همینطور برندی كه دانشگاه پیام نور بعنوان دانشگاه الكترونیكی و نیمه حضوری دارد، گام های مؤثری برداریم.
زمانی از طریق اندازی آزمایشگاه ملی دانشگاه پیام نور در تهران در سال ۹۸ اطلاع داد و با عنوان اینكه تأسیس شركت های دانش بنیان و موبایل بوك همچون اقداماتی است كه پارسال در دانشگاه پیام نور شروع شده اظهار داشت: این اقدامات در سال ۹۸ تا دستیابی به نتیجه ای مطلوب و موفق ادامه خواهد یافت.
رئیس دانشگاه پیام نور بهره مندی از نظرات و آرای اعضای خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور را در اولویت دانست و تصریح كرد: مشاركت در تمامی امور یكی از عوامل مؤثر در پیشرفت و ارتقای بیشتر است و هر جایی كه بتوانیم، از آرا و نظرات همكاران استفاده خواهیم كرد.

1398/01/18
13:44:15
5.0 / 5
4815
تگهای خبر: آزمایش , آموزش , پژوهش , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور