با بخشنامه رئیس دانشگاه آزاد؛

دستورالعمل تشكیل كمیسیون پزشكی استان ها ابلاغ گردید

دستورالعمل تشكیل كمیسیون پزشكی استان ها ابلاغ گردید كنكوری: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی «دستورالعمل تشكیل كمیسیون پزشكی استان ها» را ابلاغ نمود.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، دكتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی «دستورالعمل تشكیل كمیسیون پزشكی استان ها» را به رؤسای استانی، واحدهای جامع مستقل، واحدها و مراكز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ نمود.

در این بخشنامه آمده است: حسب مصوبه جلسه ۲۵ بهمن سال جاری شورای دانشگاه، با توجه به تشكیل معاونت علوم پزشكی استان ها و ضرورت بهره گیری از ظرفیت آن برای اصلاح امور، كمیسیون پزشكی استان ها تشكیل می شود تا زیر نظر معاونت علوم پزشكی دانشگاه، وظایف مربوطه درباب بررسی و اعلام نظر پرونده های مربوط به بیماری دانشجویان، كاركنان و اعضای هیأت علمی در موضوعات در رابطه با مقررات آموزشی، اداری، نقل و انتقال دانشجویی و حوادث و بیماری ها را انجام دهد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دكتر طهرانچی تاكید كرده است كه این دستورالعمل از تاریخ اول فروردین سال ۹۸ لازم الاجراست و با اجرای آن، تمامی بخشنامه ها، آئین نامه ها و دستورالعمل های مغایر با آن كان لم یكن تلقی می شود.1397/12/27
22:37:34
5.0 / 5
4290
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور