دریافت جایزه ملی مركز برتر آموزش مجازی برخط نصیر توسط دانشگاه علوم پزشكی مجازی

دریافت جایزه ملی مركز برتر آموزش مجازی برخط نصیر توسط دانشگاه علوم پزشكی مجازی به گزارش كنكوری دانشگاه علوم پزشكی مجازی جایزه ملی ˮبرخط نصیرˮ را در سیزدهمین همایش كشوری و هفتمین كنفرانس بین المللی یاددهی و یادگیری الكترونیكی كه با مشاركت ۱۲ كشور در دانشگاه خواجه نصیر طوسی برگزار شد، دریافت كرد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، اختتامیه سیزدهمین كنفرانس كشوری و هفتمین كنفرانس بین المللی یادگیری و یاددهی الكترونیكی كه با ارسال مقاله از ۱۲ كشور و با حضور دكتر مسعود پزشكیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی، دكتر علی خاكی صدیق رئیس دانشگاه خواجه نصیر، معاون وزیر آموزش و پرورش و دكتر زاهدی نماینده مجلس شورای اسلامی در دانشكده مهندسی مكانیك دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار گردید. دانشگاه علوم پزشكی مجازی موفق شد جایزه ملی"برخط نصیر" در زمینه برترین مركز آموزش مجازی كشور را كسب كند.
این كنفرانس كه دبیرخانه دائمی آن در انجمن یاددهی الكترونیكی (یادا) مسقر است، در ۴ بخش مستقل، نقش آموزش الكترونیكی در آموزش و پرورش، نقش آموزش و پرورش در كسب و كار و مهارت افزایی، سلامت پزشكی و آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان برگزار گردید.
محمدهادی زاهدی، مدیر مركز آموزش های الكترونیكی دانشگاه خواجه نصیر اظهار داشت: سیزدهمین كنفرانس ملی و هفتمین كنفرانس بین المللی یادگیری و یاددهی الكترونیكی با هدف یادگیری آسان برای همگان در این دانشگاه برگزار گردید. وی ادامه داد: این كنفرانس در ۴ محور علم و هنر یادگیری - یاددهی (پداگوژی) در یادگیری الكترونیكی، یادگیری الكترونیكی در توسعه اقتصادی- اجتماعی و فرهنگی، تكنولوژی های جدید در یادگیری الكترونیكی و یادگیری الكترونیكی در همكاریهای علمی بین المللی برگزار گردید.
زاهدی تصریح كرد: در این كنفرانس بیشتر از ۵۰ استاد از دانشگاه های سطح یك كشور و مقالاتی از كشورهای برزیل كانادا، مالزی، پرتغال، ژاپن، نیوزیلند، آلمان، لهستان، اسپانیا، چك، چین، روسیه، الجزایر، لیبی، عربستان، استرالیا، انگلستان و آمریكا حضور داشتند.1397/12/10
20:17:04
5.0 / 5
4484
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور