رئیس دانشگاه تاكید كرد:

ضرورت ایجاد ساز و كار ارزیابی مستمر مراكز پژوهشی دانشگاه تهران

ضرورت ایجاد ساز و كار ارزیابی مستمر مراكز پژوهشی دانشگاه تهران به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه تهران اظهار داشت: باید برنامه ریزی صورت گیرد تا ساز و كار ارزیابی مستمر مراكز و موسسات پژوهشی این دانشگاه طراحی و اجرا شود.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه تهران، محمود نیلی احمدآبادی در نشست سالانه رئیس دانشگاه تهران با مدیران مراكز و موسسات پژوهشی این دانشگاه ضمن بیان سیاست های دانشگاه در ارتباط با مراكز و موسسات پژوهشی به نقش و جایگاه اثرگذار آنها پرداخته و صدمه های پیش رو را برشمرد.
وی با اشاره به اینكه رساله ها و رساله های دانشجویان تحصیلات تكمیلی از ظرفیت های بسیار خوبی برخوردار می باشند، اضافه كرد: مدیران مراكز و موسسات پژوهشی دانشگاه باید ضمن ارتباط مستمر با صنعت و جامعه، مسائل و مشكلات آنها را درك و در راه عرضه چاره برای آنها گام بردارند.
رئیس دانشگاه تهران همینطور از حوزه پژوهشی این دانشگاه خواست سازوكار ارزیابی مستمر مراكز و موسسات پژوهشی را طراحی و اجرا كنند.
محمد رحیمیان معاون پژوهشی دانشگاه تهران هم در این نشست به ظرفیت های موسسات نوع سوم دانشگاه اشاره نمود و اظهار داشت: توسعه این موسسات از اولویت های حوزه پژوهشی این دانشگاه است.
در این نشست، درمورد ایجاد شبكه موسسات پژوهشی دانشگاه های عضو AUAP، برگزاری دوره های آموزشی كوتاه مدت و تبادل استاد و دانشجو، ارتباط مستمر با رویكرد نهاد سازی و فعالیت های بلند مدت، استفاده از ظرفیت دانشگاه های عضو اتحادیه در پروژه های بین المللی، توجه به حوزه علوم انسانی و اجتماعی در ارتباط با اتحادیه و توسعه همكاریهای بین المللی از راه مشاركت دانشگاه های خارجی عضو اتحادیه با مراكز و موسسات پژوهشی دانشگاه بحث و تبادل نظر شد.

1397/12/09
16:17:26
5.0 / 5
4595
تگهای خبر: آموزش , استاد , پژوهش , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور