رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی:

ایجاد مركز نوآوری در دستور كار دانشگاه های علمی كاربردی است

ایجاد مركز نوآوری در دستور كار دانشگاه های علمی كاربردی است كنكوری: رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی بابیان اینكه ۱۰۰ مركز نوآوری در كشور راه اندازی شده است، اظهار داشت: ایجاد مركز نوآوری در هر دانشگاه علمی كاربردی چشم انداز این دانشگاه شمرده می شود.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، محمدحسین امید ظهر دوشنبه در جشن فارغ التحصیلان دانشگاه علمی كاربردی استان به میزبانی سالن اجتماعات هلال احمر شهر سمنان ضمن بیان اینكه امروز بیشترین بیكاران را فارغ التحصیلان دانشگاهی فاقد مهارت می سازند، اظهار داشت: یكی از اهداف این دانشگاه تربیت دانشجویان به سمت كسب مهارت های نوین و كاربردی كردن آموزش ها است كه بر این اساس ایجاد مراكز نوآوری در دستور كار قرار دارد.
وی بابیان اینكه تابحال مركز نوآوری برای كاربردی كردن آموزش ها در سطح كشور به راه افتاده است، افزود: با عنایت به این امر ایجاد مركز نوآوری در هر دانشگاه علمی كاربردی سطح كشور چشم انداز این دانشگاه شمرده می شود.
رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی بابیان اینكه تنها ۳۰ درصد آموزش ها نظری است، اظهار داشت: ۷۰ درصد آموزش های این دانشگاه كاربردی به حساب می آید و بر این اساس برنامه هایی نظیر كارآفرینی و خلاق كردن دانشجویان پیگیری می شود.
امید بابیان اینكه از دانشجویان دارای ایده های اجرایی و عملیاتی در این دانشگاه حمایت خواهد شد، اشاره كرد: دانشگاه علمی و كاربردی به دانشجویانی كه به دنبال ایده ها و تاسیس شركت های دانش بنیان باشند تسهیلات ۵۰۰ میلیون ریالی با سود دو درصد اعطا می كند تا بتوانند هر آنچه در اندیشه خود دارند را به ورثه ظهور بگذارند.
وی ضمن بیان اینكه سطح اشتغال پذیری دانشجویان دانشگاه علمی و كاربردی بسیار مطلوب است، افزود: با عنایت به اینكه بیشتر آموزش ها در این مراكز آموزشی به صورت كاربردی نمایش می شود پس دومین دانشگاه كشور از لحاظ دانش آموختگی مهارتی باز شمرده می شود.
به گزارش كنكوری به نقل از مهر، ۸۰۰ رشته در دانشگاه های جامع علمی كاربردی كشور نمایش می شود و ایجاد منابع كتابخانه ای مدون برای دانشجویان در دستور كار قرار دارد.

1397/11/29
15:12:59
5.0 / 5
4792
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور