دانشگاه علم و صنعت میزبان نهمین نشست سراسری معاونان بین الملل مراكز آموزش عالی

دانشگاه علم و صنعت میزبان نهمین نشست سراسری معاونان بین الملل مراكز آموزش عالی كنكوری: نهمین نشست سراسری هم اندیشی معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها، مراكز آموزش عالی، مؤسسات پژوهشی و پارك های علم و فناوری به میزبانی دانشگاه علم و صنعت در ۲۸ بهمن انجام می شود.دكتر حسین سالار آملی، رئیس مركز همكاریهای علمی بین المللی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: هدف از برگزاری نشست هم اندیشی معاونان و مدیران بین الملل تمام دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی در ماه منتهی به آخر سال، اشتراك نظر و بهره مندی از آرا و پیشنهادهای معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه هاست.

وی افزود: معتقدیم كه معاونان و مدیران بین الملل بعنوان كنشگران اصلی سیاستگذاری تعاملات علمی بین المللی در دانشگاه ها در اثنای فعالیت های سالانه خود به تجربیاتی دست می یابند كه انتقال آنها به دیگر همكاران دانشگاهی، درهای جدیدی از همكاری را خواهد گشود. ضمن آن كه این نشست فرصتی است تا به شناسایی موانع و مشكلات تعاملات علمی بین المللی بپردازیم و در حد توان برای تسهیل موانع در سال آینده برنامه ریزی نماییم.

قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل اضافه كرد: امسال باز مانند سال های گذشته، از دانشگاه، پژوهشگاه و پارك علم و فناوری برتر در حوزه فعالیت های علمی تقدیر می نماییم.

وی اظهار داشت: مراسم تقدیر از برگزیدگان با حضور وزیر علوم و تعدادی از مقامات وزارت برگزار می شود ضمن آن كه از دانشگاه هایی كه در حوزه تعاملات علمی بین المللی موفق بوده اند یا با توجه به تلاش های اخیر، در راه موفقیت قرار گرفته اند، تقدیر خواهیم نمود.

رئیس مركز همكاریهای علمی بین المللی اشاره كرد: برگزاری دو نشست تخصصی با عناوین روند همكاریهای علمی بین المللی و همین طور امنیت در تعاملات علمی بین المللی از دیگر برنامه های نشست می باشد كه با حضور مقامات و مسئولان دستگاه ها و نهادهای ذیربط برگزار می شود.

دكتر سالار آملی درانتها اشاره كرد: برای نخستین بار، امسال از برخی از سفرای كشورهای خارجی مقیم تهران دعوت كردیم تا در نشست سراسری معاونان و مدیران بین الملل حضور یابند تا ضمن نمایش ظرفیت ها و توانمندی های همكاریهای علمی كشور خود با ایران از ظرفیت های دانشگاهی و علمی كشورمان برای توسعه همكاری ها آگاهی یابند.
1397/11/26
21:25:11
5.0 / 5
4712
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور