صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از كشور از راه دانشگاه پیام نور

صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از كشور از راه دانشگاه پیام نور كنكوری: دبیر كل و عضو هیئت مدیره كانون عالی انجمن های صنفی كارفرمایی ایران از صدور خدمات فنی و مهندسی از راه دانشگاه پیام نور در خارج از كشور آگاهی داد.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، حمیدرضا سیفی در حاشیه امضای تفاهم نامه كانون عالی انجمن های صنفی كارفرمایی ایران با دانشگاه پیام نور اظهار داشت: شرایط اقتصادی جامعه ایجاب می كند تا در حوزه فنی و مهندسی صدور خدمات داشته باشیم و ما می توانیم از راه دانشگاه پیام نور در خارج از كشور این كار را انجام دهیم.
وی افزود: ما با یكسری از كشورهای خارجی ارتباط بسیار خوبی داریم اما چون این ارتباط از راه دانش نبوده نتوانسته ایم آن بهره وری كامل را از آن داشته باشیم. بر همین مبنا صدور خدمات فنی و مهندسی با انعقاد این تفاهم نامه از راه شعبات دانشگاه پیام نور در خارج از كشور انجام میگردد.
دبیر كل و عضو هیئت مدیره كانون عالی انجمن های صنفی كارفرمایی ایران، اضافه كرد: تفاهم نامه كانون و دانشگاه پیام نور، بیشتر در زمینه ارتباط دانشگاه پیام نور با صنعت است و اینكه پایان نامه ها كاربردی شده و از حوزه نظری بیرون بروند و دانشجویان به صورت علمی در صنعت كارآموزی كنند.
وی افزود: از اهداف دیگر این تفاهم نامه تشكیل استارت آپ های جامع در حوزه صدور خدمات فنی و مهندسی و آموزش است كه هر كدام را به صورت فاز به فاز پیش خواهیم برد.
در ادامه محمد علی كریمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور باز اظهار داشت: برنامه كارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور در حال شكل گیری است و در ایام آینده عملی میگردد.
وی افزود: یك برنامه دیگری باز توسط دانشگاه پیام نور اجرا می گردد كه استعدادیابی در سطوح دانشجویی و دانش آموزی است تا به وسیله آن نیروهای توانمند شناسایی شده و از ظرفیت آن استفاده گردد.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور اضافه كرد: كدنویسی حوزه های مختلف با همكاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات یكی از برنامه های دانشگاه است كه عملیاتی خواهد شد. همین طور شركت های دانش بنیان و مراكز رشد راه اندازی خواهد شد و در این زمینه قراردادهای خوبی منعقد شده است.

1397/10/22
15:23:49
5.0 / 5
4629
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور