مدارس غیرانتفاعی ایلام مكلف به بهینه سازی سیستم گرمایشی شدند

مدارس غیرانتفاعی ایلام مكلف به بهینه سازی سیستم گرمایشی شدند كنكوری: مدیر كل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام اظهار داشت: به كلیه مدارس غیر انتفاعی استان اعلام شده كه به منظور پیشگیری از بروز خطر احتمالی تمامی بخاری های غیر استاندارد را از مدارس جمع آوری كنند.


محمدرضا حیدری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا مسئولان وموسسان مدارس غیرانتفاعی را مكلف به بهینه سازی سیستم گرمایشی اعلام نمود و اضافه كرد: مسئولیت سیستم گرمایشی مدارس غیر انتفاعی و سایر استانداردهای آموزشی و خطرات احتمالی آن به عهده مدیر مدرسه و نظارت بر حسن اجرای آن باز بر عهده ادارات آموزش و پرورش است.
وی همین طور درباب تامین سیستم گرمایشی مدارس دولتی اظهار داشت: مدارس مناطقی از استان كه از سیستم گاز كشی برخوردار نبوده (مدارس فرسوده) با استفاده از بخاریهای كاربراتوری استاندارد گرم می شوند.
وی مسئولیت این دستگاه را تامین سیستم گرمایشی مدارس دولتی، استواری بنا، معماری و فنی ساختمان عنوان نمود بر طبق تفاهم فی درخلال اظهار داشت: تاییدیه استواری بنای مدارس غیر دولتی به عهده كانون كارشناسان رسمی دادگستری است.
به گفته وی، همین طور به كلیه مدارس غیر دولتی اعلام شده كه استفاده از وسایل غیر استاندارد نظیر دیوار پوش، موكت، فرشینه، آترا، بخاری برقی غیر استاندارد و سایر وسایل خطر آفرین در این مدارس غیر قانونی بوده و هرگونه مسئولیت استفاده از این وسایل به عهده موسس مدارس غیر انتفاعی است.
مدیر كل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام با ذكر اینكه حالا سامانه گرمایشی یك هزار و 856كلاس درس این استان به استانداردسازی نیاز دارد اضافه كرد: از مجموع حدود شش هزار كلاس درس این استان این تعداد كلاس نیازمند اصلاح و استاندارسازی سیستم گرمایشی هستند.
وی افزود: برای استاندار سازی سیستم گرمایشی این مدارس در مجموع۳۲۰میلیارد ریال اعتبار نیاز است تا كل این سیستم اصلاح گردد.
94 هزار دانش آموز در استان ایلام در حدود یك هزار و 300 واحد آموزشی به تحصیل اشتغال دارند.
7171/6034


1397/10/19
14:43:16
5.0 / 5
4404
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور