اجرای مصوبه برچیده شدن بخاریهای نفتی از مدارس فاروج شروع شد

اجرای مصوبه برچیده شدن بخاریهای نفتی از مدارس فاروج شروع شد به گزارش كنكوری مدیر آموزش و پرورش فاروج اظهار داشت: 67 بخاری با سیستم گرمایشی جدید به شهرستان اختصاص یافته است كه كار نصب و راه اندازی آن از روز گذشته (دوشنبه ) شروع شده است.


مجید معتمدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: سیستم گرمایشی 30 مدرسه در شهرستان با استفاده از بخاری های نفتی است كه با احتساب دفتر و نمازخانه مدارس نیاز به 83 بخاری جدید است.
وی اظهار داشت: ظرف دو هفته گازكشی مدارس فاقد انشعاب گاز باید انجام تا امكان نصب بخاری های جدید میسر شود.
مدیركل تجهیز و نوسازی خراسان شمالی هم در این خصوص اظهار داشت: سیستم گرمایشی 60 كلاس درس در 30 مدرسه شهرستان فاروج با استفاده از بخاری های نفتی است.
امین فلاح اضافه كرد: 95 درصد مدارس سطح استان گازكشی شده است و در 62 درصد مدارس از سیتم های استاندارد گرمایشی استفاده می شود؛ سیستم گرمایشی یكهزار و 200 كلاس درس در 350 مدرسه استان هم بخاری نفتی است.
در خراسان شمالی هفت هزار كلاس درس دایر است كه 62 درصد یعنی چهار هزار و 500 كلاس از سیستم حرارت مركزی استاندارد بهره مند شده اند و در یكهزار و 200 كلاس درس از بخاری گازی و در یكهزار و 200 كلاس دیگر هم از بخاری نفتی استفاده می گردد.
براساس طرحی كه در شورای اداری شهرستان فاروج مصوب شد ظرف یك ماه آینده بخاری های نفتی باید از مدارس سطح استان برچیده شود.
7187/ 6042


1397/10/18
14:40:25
5.0 / 5
4812
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور