مدیركل آموزش و پرورش سمنان:

طرح رتبه بندی معلمان در سال 98 اجرا شود

طرح رتبه بندی معلمان در سال 98 اجرا شود كنكوری: مدیركل آموزش و پرورش استان سمنان اظهار داشت: طرح رتبه بندی معلمان با همكاری دولت و مجلس و تصویب لایحه پیشنهادی بودجه در سال 98 اجرا شود.


محمد دستورانی روز یكشنبه در گفت وگو با ایرنا اضافه كرد: متوسط رشد بودجه آموزش و پرورش در لایحه پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی نسبت به سال جاری 18 درصد است.
وی اشاره كرد: توجه ویژه دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بودجه پیشنهادی 98 آموزش و پرورش به افزایش سرانه دانش آموزی و سرانه مدارس شبانه روزی باشد.
مدیركل آموزش و پرورش استان سمنان افزود: برای بودجه پیشنهادی 98 دولت به مجلس شورای اسلامی سرانه دانش آموزی به ازای یك دانش 250 هزار ریال است كه چندان قابل توجه نیست.
دستورانی افزود: تعیین تكلیف استخدام معلمان حق التدریس و توجه ویژه به پوشش بیمه ای مانند بیمه تكمیلی فرهنگیان شاغل، ایثارگران و بازنشستگان و همین طور پرداخت به موقع پاداش و مرخصی ذخیره بازنشستگان سال 97 از انتظارات كاركنان آموزش و پرورش از دولت و مجلس شورای اسلامی در تصویب بودجه سال آینده است.
مدیركل آموزش و پرورش استان سمنان اظهار داشت: رشد بودجه آموزش وپرورش استان از 9 دهم درصد به 1.7 درصد كل بودجه وزارتخانه در سال 98 مورد انتظار است و ضریب پراكندگی با شاخص جمعیت در اختصاص بودجه مد نظر باشد.
به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا، بیشتر از 120 هزار دانش آموز در یك هزار و 100 مدرسه استان سمنان تحصیل می كنند.
7339/6103


1397/10/16
14:32:24
5.0 / 5
5006
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور