رئیس دانشگاه تاكید كرد:

نگرانی دانشگاه امیركبیر از تامین مواد آزمایشگاهی در سال آینده

نگرانی دانشگاه امیركبیر از تامین مواد آزمایشگاهی در سال آینده به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه صنعتی امیركبیر اظهار داشت: به علت همراستا نبودن افزایش بودجه دانشگاه با تورم در سال آینده با مشكل تامین مواد اولیه آزمایشگاهی و فعالیت پژوهشی مواجه هستیم.احمد معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بودجه دانشگاه صنعتی امیركبیر برای سال آینده ۱۳ درصد رشد دارد كه این میزان رشد به علت تورم های موجود باعث لطمه به فعالیت های دانشگاه می گردد.
وی اضافه كرد: این افزایش بودجه كافی نیست و باتوجه به اینكه سال آینده حقوق ها و دستمزدها باید ۲۰ درصد رشد یابد ازاین رو برای تامین این هزینه مجبور به كاهش فعالیت های پژوهشی هستیم.
رئیس دانشگاه صنعتی امیركبیر تصریح كرد: حقوق و دستمزدها را نمی توانیم پرداخت نكنیم ازاین رو مجبور هستیم از فعالیت های علمی و پژوهشی بكاهیم.
معتمدی تصریح كرد: باتوجه به اینكه هزینه خرید مواد اولیه و قطعات آزمایشگاهی چندبرابر شده است ازاین رو با این میزان بودجه دانشگاه در خرید تجهیزات و قطعات آزمایشگاهی با مشكل مواجه خواهیم شد.
وی عنوان كرد: از هزینه های دانشجویی نمی توانیم بكاهیم اما این میزان افزایش بودجه به صورت حتم در تغذیه و خوابگاه های دانشجویی اثر خواهد گذاشت چراكه درحال حاضر هزینه تامین غذای دانشجویی ۳۰ درصد افزایش یافته است.

1397/10/13
14:07:38
5.0 / 5
4248
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور