زیرساخت های فضاهای آموزشی باشت نیازمند تقویت است

زیرساخت های فضاهای آموزشی باشت نیازمند تقویت است به گزارش كنكوری مدیر آموزش و پرورش باشت اظهار داشت: استفاده از بخاری های نفتی در برخی از كلاس های درس، نبودن سرویس های بهداشتی در بعضی مدرسه ها و 2 شیفت بودن تعداد زیادی از آموزشگاه ها همچون مشكلات زیرساخت های آموزشی این شهرستان است كه نیازمند حمایت مسئولان و خیران است.


محمود نظری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: الان 324 دانش آموز شهرستان باشت در مدارسی تحصیل می كنند كه در آنها از بخاری های نفتی برای تامین گرمای كلاس های درس استفاده می گردد.
وی بیان كرد: بخاری های نفتی در 51 مدرسه با 80 كلاس درس باشت مستقر است.
نظری با اشاره به تجربیات تلخ در مدارسی كه از بخاری های نفتی استفاده می نمایند بخصوص حادثه آتش سوزی در یكی از مدارس استان سیستان و بلوچستان از خیران و مسئولان خواست برای رفع این مشكل چاره اندیشی كنند.
مدیر آموزش و پرورش باشت اظهار داشت: 40 واحد آموزشی این شهرستان سرویس بهداشتی ندارند كه تولید چنین زیرساخت هایی برای سلامت دانش آموزان ضروری می باشد.
نظری اضافه كرد: نبودن انشعاب آب در 59 مدرسه از دیگر كمبودهای مدارس این شهرستان است.
وی بیان كرد: 12 مدرسه این شهرستان 2 شیفت هستند كه یك شیفت شدن این مدارس نقش مهمی در بهبود میزان یادگیری دانش آموزان دارد.
نظری اظهار داشت: الان چهار طرح ورزشی نیمه تمام در این شهرستان وجود دارد كه تكمیل آنها می تواند بخشی از مشكلات فضاهای آموزشی باشت را رفع كند.
نظری با اشاره به اینكه طرح های آموزشی نیمه تمام این شهرستان 10 تا 60 درصد پیشرفت فیزیكی دارد خواهان شتاب بخشی به اجرای این پروژه های مهم شد.
شهرستان باشت با حدود 22 هزار نفر جمعیت چهار هزار دانش آموز با 130 مدرسه دارد.
8143/6110


1397/10/08
14:06:52
5.0 / 5
4693
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور