ستاد پژوهش در سقز تولید می گردد

ستاد پژوهش در سقز تولید می گردد به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه پیام نور سقز اظهار داشت: ستاد پژوهش سقز برای توسعه پژوهش های علمی در فرمانداری ویژه شهرستان تولید می گردد تا تمام پژوهش ها و مشكلات با این ستاد هماهنگ باشند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا، محمدرضا شریفی روز شنبه در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر سقز تصریح كرد: فعالیت های پژوهشی برای حل مشكلات جامعه كنونی امری مهم و حائز اهمیت می باشد بوده و ستاد پژوهش شهرستان در جهت توسعه پژوهش های علمی در فرمانداری ویژه شهرستان تولید می گردد.
وی افزود: دانشگاه فنی حرفه ای هم برای دختران در سقز تولید می گردد و این كار می تواند زمینه را برای تحصیل دختران در رشته های فنی و حرفه ای و گرایش آنان به سمت برخی فعالیت های كارآفرینی تولید كند.
معاون آموزشی دانشگاه فنی حرفه ای سقز هم در این مراسم اظهار داشت: دانشكده فنی حرفه ای در این دانشگاه برای دختران بوجود آمده است و در صورت تكمیل ظرفیت در ترم بهمن امسال دانشجو می پذیرد.
محمد صالح حكیمی اضافه كرد: دانشكده فنی حرفه ای دختران سقز از ابتدا در 2 رشته حسابداری و كامپیوتر در نیمه تحصیلی بهمن 97 و برای مقطع كاردانی دانشجو می پذیرد.
وی افزود: تولید دانشكده فنی و حرفه ای پسرانه بانه هم قطعی شده است و اگر ظرفیت پذیرش دانشجو در این دانشكده تكمیل شود بهمن امسال در رشته صنایع فلزی و الكترونیك دانشجو پذیرش می كند.
به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا، هفته پژوهش از 24 آذر تا یك دی با هدف پژوهش هدفمند - فناوری ارزش آفرین در خدمت تولید ملی برگزار گردید.
در این هفته پژوهش سمینارهای سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار، مسئولیت و مخاطرات در حوادث در حوادث جاده ای و سمینار نقدی بر مدیریت بحران در ایران با نگاهی پژوهشی توسط اساتید دانشگاه های پیام نور و آزاد شهرستان عرضه شد.
در این هفته 16 سمینار، 46 مقاله علمی، سه مقاله ISI ارایه، سه جلد كتاب رونمایی، سه نمایشگاه گشایش و پنج طرح پژوهشی برای نهادهای اداری و دانشگاهی عرضه شده است.
3034 / 6108


1397/10/01
16:07:09
5.0 / 5
4435
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تحصیل , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور