معاون آموزشی وزارت بهداشت:

استادان در ماموریت های دانشگاه ها كارهای ملی انجام دهند

استادان در ماموریت های دانشگاه ها كارهای ملی انجام دهند كنكوری: معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به اینكه تمام ماموریت هایی كه در دانشگاه ها داریم رو به پیشرفت است، اشاره كرد: استادان در ماموریت ها باید كارها و اقدام های ملی انجام دهند.


به گزارش كنكوری به نقل از وزارت بهداشت، دكتر باقر لاریجانی در نشست بررسی راهكارهای ارتقای بسته های تحول در آموزش پزشكی در جمع اساتید دانشگاه علوم پزشكی شیراز و كلان منطقه پنج بر لزوم جذب منابع برای توسعه آموزش علوم پزشكی تاكید نمود. وی از مسئولان آموزشی دانشگاه ها و دانشكده های علوم پزشكی كلان منطقه پنج خواست تا با استفاده از هزینه خصوصی و غیر دولتی مبادرت به توسعه و ارتقای دانشگاه كرده و با عنایت به نتایج اعتباربخشی كه به ایشان ابلاغ گردیده در امتداد ارتقای استاندارهای آموزشی دانشگاه تلاش كنند. وی با اشاره به اینكه مصوبه آمایش سرزمینی زمینه های لازم برای توسعه منطقی آموزش عالی سلامت در كشور را فراهم نموده، افزود: هماهنگی بین منطقه باید توسعه یابد، چونكه ظرفیت ها و قابلیت های بسیار بالایی در این منطقه وجود دارد.

لاریجانی با اشاره به ماموریت های محول شده به كلان منطقه آمایشی ۵، از ماموریت توسعه برنامه پزشك خانواده و آموزش پزشكان در این زمینه یاد كرد و اظهار داشت: دانشگاه ها و مناطق در زمینه هایی كه به ایشان ماموریت داده شده در سطح كشور فعالیت كنند و در واقع همكار وزارت بهداشت در این زمینه هستند. معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به اینكه تمام ماموریت هایی كه در دانشگاه ها داریم رو به پیشرفت و توسعه است، اشاره كرد: استادان در ماموریت ها باید كارها و اقدام های ملی انجام دهند و ماموریت ها باید سبب توسعه كشور شود؛ با مقاومت در مقابل تمامی سختی ها، خدمت به كشور را در اولویت قرار دهیم. او همینطور حضور استادان و اعضای هیئت علمی برجسته كشور در كلان منطقه پنج را یك فرصت طلایی برای این منطقه خواند و اشاره كرد: دانشگاه ها باید از ظرفیت اعضای هیئت علمی در تحول آموزش بهره برداری كنند.

1397/09/28
21:43:01
5.0 / 5
4560
تگهای خبر: آموزش , استاد , پزشكی , دانشكده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور