زمان نهایی كردن ثبت نام زائران عتبات دانشگاهی اعلام گردید

زمان نهایی كردن ثبت نام زائران عتبات دانشگاهی اعلام گردید كنكوری: معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، زمان و مكان تحویل مدارك و شرایط اعزام زائرین ذخیره عتبات دانشگاهیان را تشریح نمود.



به گزارش كنكوری به نقل از ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، محمد زارع سپس اعلام نتایج قرعه كشی عتبات دانشگاهیان اظهار داشت: ثبت نام بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان از ششم لغایت هجدهم آذرماه در سایت لبیك انجام شد و در بازه زمانی سیزده روزه، بیشتر از ۵۲ هزار نفر از دانشگاهیان كشور برای اعزام به عتبات عالیات ثبت نام كردند كه قرعه كشی آن روز گذشته انجام و تعدادی بعنوان زائر اصلی یا ذخیره معرفی گشتند.
وی اظهار داشت: زائران اصلی و ذخیره باید ثبت نام خودرا تا ۲۷ آذر ماه در سایت لبیك نهایی كنند و مدارك را یك ماه پیش از اعزام تحویل دهند.
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، افزود: پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره باید در آغازین فرصت نسبت به ستاندن گذرنامه برای خود و همراهان اقدام نمایند چون قطعیت اعزام منوط به نمایش گذرنامه معتبر است.
زارع درباب نحوه اعزام زائرین ذخیره عتبات دانشگاهیان باز اظهار داشت: در صورت انصراف زائرین اصلی، ذخیره ها را به عتبات اعزام خواهیم كرد و در صورتیكه امكان اعزام در تاریخ هایی كه خودشان انتخاب نموده اند نباشد، اهتمام میگردد در تاریخ های دیگر اعزام شوند.
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اضافه كرد: زائرین ذخیره پس از نهایی كردن ثبت نام و تحویل مدارك می توانند مانند زائرین اصلی برای دریافت وام اقدام نمایند و وام به این دسته از زائرین باز تعلق می گیرد.
وی درباب دانشجویانی كه از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند اظهار داشت: دانشجویان پسر كه از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند، شامل اینكه قبلا گذرنامه داشته یا نداشته اند؛ می بایست فرم تعهد نامه مجوز خروج (در دفترچه راهنما) را تكمیل كرده و در اسرع وقت در تهران به ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و در مراكز استانها به آدرس نمایندگان عمره وعتبات دانشگاهیان در استان محل تحصیل خود تحویل دهند.

1397/09/21
15:26:02
5.0 / 5
4405
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور