۱۳۳ پایگاه فرهنگی در سكونتگاه های غیررسمی تولید می گردد

۱۳۳ پایگاه فرهنگی در سكونتگاه های غیررسمی تولید می گردد به گزارش كنكوری مدیركل امور فرهنگی، رسانه و فناوری سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: بر مبنای برنامه ریزی انجام شده با اجرای طرح تحول اجتماعی ۱۳۳ پایگاه فرهنگی و اجتماعی در سكونتگاه های غیررسمی كشور تولید می گردد.


حجت الاسلام احمد صحت قول شامگاه چهارشنبه در بجنورد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: طرح تحول اجتماعی در سكونتگاه های غیررسمی در جهت مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در كشور تدوین شده است.
وی اضافه كرد: بر طبق این طرح پایگاه های فرهنگی و اجتماعی توسط سازمان در این مناطق تولید می گردد كه علاوه بر مسائل فرهنگی و اجتماعی، موضوعات امنیتی هم در آن دیده شده است.
حجت الاسلام صحت قول اظهار داشت: تابحال 78 پایگاه ها در مناطقی از سكونتگاه های غیررسمی ۱۸ استان، كه توسط وزارت كشور به این سازمان اعلام شده، راه اندازی شده و تولید ۵۵ پایگاه جدید هم در مراحل پایانی كار قرار دارد.
مدیركل امور فرهنگی، رسانه و فناوری سازمان تبلیغات اسلامی اضافه كرد: با عنایت به محدودیت اعتباری، تابحال تولید این تعداد پایگاه عملیاتی شده ولی برنامه ریزی شده در صورت تامین اعتبار در سال آینده، شمار این پایگاه ها به ۹۷۶ مورد برشد.
وی رویكرد این پایگاه ها را فعالیت برای كاهش صدمه ها و برنامه های آنرا گفتمان دینی، مفاسد اخلاقی، طلاق، اعتیاد و بیكاری، آموزش قبل و حین ازدواج برای تولید نشاط اجتماعی برشمرد.
حجت الاسلام صحت قول، تولید باشگاه های صنایع فرهنگی را، با عنایت به جذابیت و درآمدزایی، از دیگر برنامه های سازمان متبوع خود خواند و اضافه كرد: تولید پاتوق های فرهنگی با گرایش اجتماعی در حوزه خانواده از دیگر طرح های مدنظر ماست كه حالا مجوز تولید آن در شورای عالی انقلاب فرهنگی در حال بررسی است.
ط/5132


1397/09/15
13:34:36
5.0 / 5
4773
تگهای خبر: آموزش , تولید , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور