دانش آموزان بندرعباس جرم گیر شیرآلات خانگی تولید كردند

دانش آموزان بندرعباس جرم گیر شیرآلات خانگی تولید كردند كنكوری: رییس آموزش و پرورش ناحیه یك بندرعباس اظهار داشت: هنرجویان هنرستان نمونه دولتی دخترانه خلیج فارس آموزش و پرورش این ناحیه موفق به ساخت و تولید ماده جرم گیر شیرآلات خانگی و صنعتی شدند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا، اصغر بهرامی سعادت آبادی روز چهارشنبه اضافه كرد: هنرجویان پایه یازدهم رشته صنایع شیمیایی هنرستان نمونه دولتی دخترانه خلیج فارس بندرعباس توانستند پس از یك ماه تلاش، پژوهش و تحقیق با كمك سرپرست بخش و دبیر شیمی این هنرستان، ماده جرم گیر شیرآلات را در محیط آزمایشگاه تولید كنند.
وی بیان داشت: این ماده ضمن براق كردن شیرآلات خانگی و صنعتی موجب ضدعفونی شدن آنها در مدت كمتر از 2 ساعت میگردد.
مدیرآموزش و پرورش ناحیه یك بندرعباس افزود: در صورت حمایت مسئولان و مشاركت بخش خصوصی، این ماده قابلیت تولید انبوه و توجیه اقتصادی در زمینه بازگشت سرمایه و همین طور صادرات به خارج از كشور و پیشگیری از خروج ارز از كشور دارد.
سعادت آبادی هم چنین بر لزوم انجام فعالیت های خلاقانه و تولید علم در كنار فعالیت های درسی روزمره از طرف دانش آموزان و معلمان تاكید نمود.
به گفته وی، ناحیه یك بندرعباس بعنوان بزرگترین ناحیه آموزشی در هرمزگان مطرح است كه دارای 4 هزار و 301 نیروی انسانی، سه هزار و 95 كلاس درس و 678 مدرسه است كه از این تعداد 304 مدرسه غیر دولتی و 374 مدرسه دولتی هستند.
9887/2094


1397/09/14
14:57:59
5.0 / 5
4581
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور