ورزشی نویسان خراسان رضوی یك مدرسه مشهد را تجهیز كردند

ورزشی نویسان خراسان رضوی یك مدرسه مشهد را تجهیز كردند كنكوری: رئیس انجمن خبرنگاران و عكاسان ورزشی خراسان رضوی اظهار داشت: با كمكهای نقدی و غیر نقدی عكاسان و خبرنگاران ورزشی نویس این استان یك مدرسه در منطقه التیمور مشهد تجهیز شد.


جواد رستم زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: در این راستا وسایل كمك آموزشی، دیتا، كامپیوتر، میز و نیمكت، كیف مدرسه و اقلام ورزشی برای دبستان شهید قاسمی روستای برزش آباد منطقه التیمور مشهد خریداری و امروز با حضور مسئولان و فعالان ورزشی استان به این واحد آموزشی اهدا شد.
وی گفت: برای این منظور طی جشن گلریزان در هفته تربیت بدنی و برگزاری مسابقات جام رسانه و مهربانی بیشتر از 95 میلیون ریال از جانب عكاسان و ورزشی نویسان خراسان رضوی جمع آوری شده بود.
وی اظهار داشت: این مدرسه بر طبق نیاز سنجی اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوی به انجمن ورزشی نویسان استان ارائه شد.
رستم زاده اضافه كرد: در این مدرسه همین طور یك كلاس كانكسی وجود دارد كه مقرر شد یك كلاس درس توسط خیران برای دانش آموزان آن ساخته شود.
وی گفت: در این اقدام كه اولین حركت انجمن خبرنگاران و عكاسان ورزشی خراسان رضوی است آستان قدس رضوی، شهرداری و كانون مربیان فوتبال مشهد و چند هیات ورزشی استان باز مشاركت كردند.
65 ورزشی نویس و عكاس در انجمن ورزشی نویسان خراسان رضوی عضو هستند.
دبستان دو نوبته شهید قاسمی با 180 دانش آموز در روستای برزش آباد منطقه التیمور قرار دارد.
7507 / 6053


1397/09/07
21:50:02
5.0 / 5
4911
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور