دوره دانش افزایی برای دبیران مدارس آذربایجان شرقی برگزار گردید

دوره دانش افزایی برای دبیران مدارس آذربایجان شرقی برگزار گردید كنكوری: تبریز - معاون آموزش متوسطه آذربایجان شرقی از دانش افزایی و هم افزایی یك هزار و 750 دبیر دوره اول و دوم متوسطه استان در قالب 24 كارگاه تخصصی آگاهی داد.


عاشور اكرمی روز دوشنبه در بازدید از این كارگاه ها به ایرنا اظهار داشت: نیاز روز معلمان دانش افزایی و هم افزایی خود دبیران است و در این كارگاه ها، محتوای كتب، مهارت های سنجش و ارزشیابی با محوریت دروس نهایی و تبیین برنامه های كیفیت بخشی سالانه گروه های آموزشی استان تدریس میگردد.
وی یاداوری كرد: دوره اول این كارگاه ها با حضور 800 نفر از همكاران و سرگروه های درسی در تاریخ سوم آبان برای نواحی پنجگانه تبریز برگزار شده بود.
وی اظهار داشت: دومین مرحله كارگاه های آموزشی دبیران متوسطه اول و دوم استان آذربایجان شرقی با حضور 950 نفر از سرگروه های مناطق استان در 24 كارگاه تخصصی در دبیرستان فردوسی تبریز برگزار گردید.
وی با اشاره به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بعنوان قانون اساسی آموزش و پرورش، رویكرد معاونت آموزش متوسطه استان را افزایش توانمند سازی همكاران با رویكرد درس پژوهی و نظارت بر كلاس های درس با رویكرد نظارت بالینی عنوان نمود.
3071


1397/08/28
13:42:03
5.0 / 5
4816
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور