ساخت مجتمع آموزشی امام رضا (ع) در بیرجند شروع شد

ساخت مجتمع آموزشی امام رضا (ع) در بیرجند شروع شد كنكوری: بیرجند - عملیات اجرایی مجتمع آموزشی امام رضا (ع) روز یكشنبه با حضور تولیت آستان قدس رضوی در مهرشهر بیرجند شروع شد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا مدیركل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی در این آیین اظهار داشت: این طرح در زمینی به مساحت 11 هزار و 150 متر مربع و با زیربنای هفت هزار و 385 متر مربع اجرا می گردد.
محمدرضا بیگی تصریح كرد: این مجتمع دارای چهار مدرسه، هشت كارگاه، چهار كتابخانه، 32 كلاس درس و چهار نمازخانه است.
وی اعتبار پیش بینی شده برای ساخت مجتمع امام رضا (ع) را حدود 20 میلیارد تومان اعلام نمود و اضافه كرد: این طرح با مساعدت و همكاری آستان قدس رضوی راه اندازی می گردد.
مدیركل نوسازی مدارس خراسان جنوبی تفكیك ورودی های دانش آموزان چهار دوره، تفكیك ورودی سواره و پیاده، تفكیك ورودی والدین از دانش آموزان و امكان ارتباط مدرسه با محله را همچون خصوصیت های این طرح آموزشی ذكر كرد.
وی اظهار داشت: همینطور تفكیك حیاط های صف جمع و حیاط های بازی، ادغام نمازخانه و كتابخانه به منظور استفاده بهینه از فضا، تعبیه سالن چند منظوره به مساحت 300 متر مربع و تعبیه چهار نمازخانه مستقل در نظر گرفته شده است.
كمبود فضای آموزشی از مشكلات اصلی آموزش و پرورش خراسان جنوبی بوده به صورتی كه 350 كلاس درس در مركز استان نیاز است.
همچنین بنابر اعلام مسئولان آموزش و پرورش خراسان جنوبی 40 درصد مدارس و فضاهای آموزشی این استان به بازسازی و مقاوم سازی نیاز دارد.
7557 * 6054


1397/08/13
13:05:56
5.0 / 5
5217
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور