فردیس به پنج مدرسه خاص نیاز دارد

فردیس به پنج مدرسه خاص نیاز دارد كنكوری: كرج- مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 كرج و شهرستان فردیس اظهار داشت: فردیس به پنج مدرسه خاص همچون استعدادهای درخشان، شاهد و نمونه دولتی نیاز دارد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا، فرشته فهمیده روز دوشنبه در بیست وسومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان فردیس در سالن شهید باهنر این اداره برگزار شد، اضافه كرد: اگر این مدارس به فردیس اضافه شود بخشی از نیازهای آموزشی مرتفع شده است.
وی تصریح كرد: اكنون در ناحیه 2 كرج و شهرستان فردیس سه مدرسه شاهد، 2 مدرسه استعدادهای درخشان، پنج مدرسه نمونه دولتی و پنج مدرسه هیات امنایی وجود دارد.
مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 كرج و شهرستان فردیس اظهار داشت: امسال سرویس مدارس و لباس فرم دانش آموزان خوب ساماندهی شد.
فهمیده تصریح كرد: درسال تحصیلی جاری حدود 99 هزارو200 دانش آموز در197 مدرسه دولتی و 313 مدرسه غیردولتی این ناحیه مشغول تحصیل هستند.
وی تصریح كرد: با عنایت به اینكه امسال با كمبود نیروی انسانی مواجه بودیم توانستیم این كمبود را با استفاده از حق التدریس و ورودی ها و دانشجویان متعهد به خدمت از دانشگاه فرهنگیان جبران نماییم.
وی با اشاره به استقرار پایه دوازدهم با كمبود كلاس مواجه بودیم، اضافه كرد: با 34 كلاس در سطح مدارس این كمبود تامین شد.
7413/ 6155


1397/08/07
15:11:22
5.0 / 5
4360
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور