همكاری دانشگاه آزاد و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس

همكاری دانشگاه آزاد و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس كنكوری: تفاهم نامه همكاری میان دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد حفظ آثار و  نشر ارزش های دفاع مقدس به منظور حفاظت و بهره برداری از آثار و ارزش های دفاع مقدس منعقد شد.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی و سردار بهمن كارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با هدف استفاده از توانایی های علمی، پژوهشی و فرهنگی، تفاهم نامه همكاری امضا كردند.
این تفاهم نامه با هدف حفاظت و بهره برداری از آثار و ارزش های دفاع مقدس و ثبت حماسه ها در شئون فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و نظامی و جلوگیری از نابودی و تحریف و یا به فراموشی سپرده شدن میراث خون ایثارگران اسلام و دستاوردهای دفاع مقدس منعقد شد.
اهداف این تفاهم نامه استفاده از توانایی های علمی، پژوهشی و فرهنگی طرفین، توسعه همكاری های فی ما بین، مرتفع ساختن نیازهای متقابل برپایه اهداف و وظایف مندرج در مركز نشر و ترویج علوم و معارف دفاع مقدس دانشگاه است.
همكاری و تعامل در تقویت كمی و كیفی اسناد مربوط به دفاع مقدس، مشاركت و حمایت مادی و معنوی از رساله ها و رساله های دانشجویی و پژوهش های علمی تخصصی در رابطه با علوم و معارف دفاع مقدس، برگزاری همایش ملی و جشنواره های سالانه آثار پژوهشی برتر دفاع مقدس، تولید یادمان شهدا در دانشگاه ها، همكاری برای استفاده از ظرفیت كرسی های نظریه پردازی و آزاداندیشی، مشاركت در برگزاری بهینه درس آشنایی با دفاع مقدس و... محورهای این تفاهم نامه را تشكیل می دهد.

1397/08/02
22:00:00
5.0 / 5
4732
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور