20 هزار همیار پلیس در خوزستان فعال می باشند

20 هزار همیار پلیس در خوزستان فعال می باشند كنكوری: اهواز - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان اظهار داشت: 20 هزار دانش آموز همیار پلیس در سراسر خوزستان فعالیت دارند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا محمود معزی روز سه شنبه در همایش طلایه داران فرهنگ ترافیك جمع همیاران پلیس در اهواز بیان كرد: طرح همیار پلیس از سال 86 و با همكاری پلیس راهور و آموزش و پرورش در سراسر كشور اجرایی شده و در این طرح دانش اموزان نماینده پلیس راهور هستند.
وی با اشاره به اینكه تعداد 10 میلیون همیار پلیس در سراسر كشور فعال می باشند، اضافه كرد: استفاده از دانش آموزان بعنوان همیار پلیس می تواند در كاهش آمار تصادفات دانش آموزان كمك نماید.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان اظهار داشت: بر مبنای بررسی نیروی انتظامی با آغاز به كار طرح طلایه داران فرهنگ ترافیك، آمار تصادفات جاده ای كاهش داشته است.
رییس پلیس راهور خوزستان هم بیان كرد: خوزستان در نوروز امسال توانست رتبه اول كاهش تصادفات جاده ای را از آن خود كند و میزان تصادفات منجر به فوت سه درصد كاهش و در حوزه تصادفات منجر به جرح هم شاهد كاهش 10 درصدی بودیم.
منصور جمشیدی اضافه كرد: آموزش و پرورش خوزستان مهمترین شریك پلیس راهور در حوزه آگاهی بخشی ترافیكی به افراد جامعه است.
وی اظهار داشت: پلیس راهور خوزستان با همكاری آموزش و پرورش می تواند فعالیت های فرهنگی و آموزشی خویش را دنبال كند.
7158/ 6037


1397/07/17
14:06:55
5.0 / 5
4308
تگهای خبر: آموزش , آموزش و پرورش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور