در سال تحصیلی 97؛

120راهبر آموزشی تربیتی در مقطع ابتدایی هرمزگان فعالیت دارند

120راهبر آموزشی تربیتی در مقطع ابتدایی هرمزگان فعالیت دارند كنكوری: بندرعباس- معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان، آموزش حرفه ای راهبران آموزشی و تربیتی را تضمین كننده در كیفیت بخشی به كلاس های چندپایه دانست و اظهار داشت: 120 راهبران آموزشی و تربیتی در این استان تمركز ویژه ای بر ارتقا كیفیت آموزش در مدرسه ها دارند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا، ایرج بیت اللهی عصر شنبه در حاشیه برگزاری كلاس های آموزشی توجیهی راهبران آموزشی و تربیتی، توسعه كمی راهبران آموزشی و تربیتی را از سیاست های وزارت آموزش و پرورش دانست و اضافه كرد: بهسازی مهارت ها و شایستگی های حرفه ای راهبران آموزشی و تربیتی از دیگر هدف گذاری آموزش و پرورش در ارتقا تضمین كیفیت دركلاس های چندپایه است.
وی مهم ترین علت موفقیت و یا نبود ارتقای علمی و تربیتی دركلاس های چند پایه را پیگیری مسایل آموزشی وتربیتی راهبران آموزشی وتربیتی عنوان نمود و بر رعایت اصول شایسته سالاری، تعهد، تخصص، اخلاق و ملاك های انسانی و اسلامی و معیارهای تخصصی انتخاب راهبران آموزشی و تربیتی تصریح كرد.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان، موفقیت های راهبران آموزشی و تربیتی را در گرو توسعه توانمندی های اعتقادی، تربیتی، علمی و حرفه ای راهبران آموزشی و تربیتی برشمرد.
بیت اللهی ضمن تاكید بر لزوم دقت در انتخاب راهبران كارآمد و فرآیند محور اظهار داشت: در سند تحول، مدرسه كانون تعلیم و تربیت رسمی، عمومی و محل كسب تجربه های تربیتی به حساب می آید.
این مسوول افزود: مدیریت بر نیروی انسانی حساس ترین و در عین حال سرنوشت سازترین بخش وظایف یك مدیر در مدارس است از اینرو افرادی می توانند بعنوان رهبرآموزشی معرفی شوند كه توانمندی های لازم را برای تحقق هدف گذاری های نظام تعلیم و تربیت را داشته باشند.
بیت اللهی خاطرنشان كرد: بدون شك مهم ترین افرادی كه می توانند چالش های در رابطه با این طرح را نمایان كنند خود راهبران آموزشی هستند كه مجری میدانی این طرح آموزشی، فرهنگی، تربیتی هستند.
به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا، كارگاه های تخصصی 3 روزه راهبران آموزشی و تربیتی به منظور ارتقا شایستگی های عمومی و تخصصی ویژه 120 نفر راهبر جدید و قدیم به میزبانی اداره تكنولوژی و گروه های آموزش ابتدایی اداره كل آموزش و پرورش هرمزگان برگزارشد.
9887 / 6048


1397/07/08
10:57:31
5.0 / 5
4859
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور