با محوریت بررسی بیانات رهبری؛

نشست طلاب حوزه علمیه با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار گردید

نشست طلاب حوزه علمیه با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار گردید كنكوری: جمعی از طلاب مدارس حوزه علمیه استان تهران عصر امروز در همایش نهال قد كشیده با محوریت بررسی بیانات مقام معظم رهبری در دیدار سال قبل با طلاب نظرات خویش را عرضه كردند.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، عصر امروز نشست «نهال قد كشیده» در سازمان تبلیغات اسلامی با حضور حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات و جمعی از طلاب مدارس حوزه علمیه استان تهران برگزار گردید.
در این مراسم جمعی از طلاب نظرات خویش را در مورد اجرایی سازی بیانات مقام معظم رهبری مطرح نمودند.
تقی پور نماینده گروه های علمی حوزه علمیه خاتم در این مراسم اظهار داشت: ۴۰ سال از عمر انقلاب می گذرد و این درخت روز به روز توانمندتر می گردد.
وی اضافه كرد: متأسفانه حوزه های علمیه نتوانستند پای به پای انقلاب، حركت و مشكلات مردم را برطرف كنند.
نماینده گروه های علمیه حوزه علمیه خاتم تاكید كرد: با عنایت به تأكیدات مقام معظم رهبری، درواقع طلاب جوان می توانند مشكلات پیش روی انقلاب و كشور را حل كنند كه این امر با استفاده از همفكری محقق خواهد شد.
تقی پور خاطرنشان كرد: در جهت تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری كه سال قبل در جمع طلاب حوزه های علمیه استان تهران مطرح نمودند، در حال تدوین اساسنامه ای برای گروه های جهادی هستیم.
قورقچی نماینده كارگروه هنر مدرسه علمیه دارالحكمه در ادامه اظهار داشت: دیدار شهریور ماه سال قبل طلاب حوزه های علمیه استان تهران با مقام معظم رهبری، اتفاق مباركی بود كه در این دیدار بر فعالیت طلبه های جوان تاكید شد.
وی عنوان كرد: در جهت عملیاتی سازی بیانات مقام معظم رهبری در این مدرسه، سه مبحث استقلال، تعامل و ولایتمداری را مورد توجه قرار دادیم كه در این راستا طلاب در مورد خود و محیط اطراف احساس مسئولیت داشته باشند.
نماینده كارگروه هنر مدرسه علمیه دارالحكمه تصریح كرد: همینطور در این مدرسه كارگروه های مختلفی تشكیل خواهیم داد كه این كارگروه ها نیازهای جامعه را شناسایی و در جهت رفع آنها فعالیت خواهند كرد.
همچنین بهمنی نژاد نماینده مدرسه مشكات در این مراسم اظهار داشت: دیدار طلاب حوزه علمیه استان تهران با مقام معظم رهبری، جان تازه ای به ما داد.
وی افزود: اصحاب حوزه باید انقلابی و دید تمدنی داشته باشند.
در ادامه علی نیا نماینده بسیج حوزه علمیه بقیه الله اظهار داشت: با عنایت به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با طلاب، باید طلاب حوزه های علمیه با یكدیگر متشكل شوند.
وی عنوان كرد: در این مدرسه هیئت اندیشه ورزی با محوریت درون و بیرون حوزه های علمیه تشكیل شده است.
نماینده بسیج حوزه علمیه بقیه الله تاكید كرد: همینطور در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری در مورد حوزه های علمیه، كرسی های نقد و نظر، جلسات مناظره و آزاداندیشی را برگزار خواهیم كرد.
بیگی مسئول بسیج مدرسه صدر هم در این مراسم اظهار داشت: روحیه جهادی و مبارزه بسیار مهم می باشد اما این فضا در بین طلاب دیده نمی گردد كه باید این امر تقویت شود.
وی افزود: برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در این مدرسه اردوهای جهادی مستمر و هفتگی برگزار می گردد.
محمودی نماینده مدرسه علمیه امام خمینی (ره) هم در این مراسم اظهار داشت: باید تصمیم گیری های شورای حوزه علمیه و مدیران حوزه تبدیل به تصمیم سازی شود تا بتوانیم بیانات مقام معظم رهبری را محقق نماییم.

1397/06/15
13:06:05
5.0 / 5
5162
تگهای خبر: هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور