افزایش هزار تخت ظرفیت خوابگاهی در دانشگاه تهران

افزایش هزار تخت ظرفیت خوابگاهی در دانشگاه تهران كنكوری: معاون دانشجویی دانشگاه تهران از افزایش هزار تخت به ظرفیت خوابگاه های دانشگاه تهران اطلاع داد.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، حسن به نژاد در شصت و دومین گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی سراسر كشور كه در دانشگاه تهران در حال برگزاری است، اظهار داشت: در معاونت دانشجویی دانشگاه با عنایت به سیاست های وزارت علوم كوشیده ایم سطح كیفی و كمی خدمات دانشجویی را افزایش دهیم.
وی افزود: ۵۰ درصد خوابگاه های دانشگاه با هزینه ۲۵ میلیارد تومان نوسازی شده، زیرساخت های اینترنت، مجموعه خوابگاهی نوسازی شده، آشپزخانه از سنتی به صنعتی ارتقا داده شده، مجموعه های ورزشی و فضای سبز بازسازی شده، برای تنوع غذایی یارانه مستقیم به دانشجویان عرضه شده است. كیفیت اقلام غذایی افزایش یافته و همینطور خوابگاه جدید ۲۵۰ نفری بوجود آمده است.
معاون دانشجویی دانشگاه تهران تصریح كرد: ظرفیت های خوابگاهی استانداردسازی شده، هزار تخت به ظرفیت خوابگاهی دانشگاه اضافه شده و با استفاده از تسهیلات و منابع بانكی و صندوق رفاه دانشجویان به دانشجویان متاهل و شهریه پرداز وام های خوبی عرضه شده، مركز مشاوره دانشگاه تقویت و گسترش پیدا كرده، مهارت های زندگی به دانشجویان آموزش داده شده است، مركز بهداشت و درمان احداث شده و مركز مشاوره جدید در كوی دانشگاه بوجود آمده است.

1397/06/13
16:42:19
5.0 / 5
4588
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور