همكاری های علمی و تحقیقاتی دانشگاه های ایران و چین تقویت می گردد

همكاری های علمی و تحقیقاتی دانشگاه های ایران و چین تقویت می گردد كنكوری: راهكارهای تقویت همكاری های دانشگاهی و علمی و تحقیقاتی ایران و چین در چارچوب تفاهمات اولیه و برنامه مبادلات فرهنگی، هنری و آموزشی ایران و چین (۱۹-۲۰۱۶) مورد بررسی قرار گرفت.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، حسین سالارآملی قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل و رئیس بخش امور فرهنگی سفارت چین در تهران، در جهت تقویت همكاری های علمی بین دو كشور دیدار و گفتگو كردند.
سالار آملی در دیدار دوو شیاوچین، گزارشی از رشد علم و فناوری در ایران و جایگاه جهانی دانشگاه های ایران و همینطور آمار دانشجویان ایران بخصوص در مقطع تحصیلات تكمیلی ارائه نمود.
در ادامه این دیدار، قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل و رئیس بخش امور فرهنگی سفارت چین در تهران در مورد راهكارهای تقویت همكاری های دانشگاهی و علمی و تحقیقاتی ایران و چین در چارچوب تفاهمات اولیه و برنامه مبادلات فرهنگی، هنری و آموزشی ایران و چین (۱۹-۲۰۱۶) گفتگو و بر تنظیم برنامه اجرایی مشترك تاكید نمودند.
تبادل استاد و دانشجو، انجام فرصت های مطالعاتی دكتری در چین، پشتیبانی از كرسی های زبان فارسی و چینی و همكاری كتابخانه ای از موضوعاتی بود كه در دیدار قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل و رئیس بخش امور فرهنگی سفارت چین تهران مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

1397/06/11
14:57:34
5.0 / 5
4384
تگهای خبر: آموزش , استاد , تحصیل , تحقیقات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور