ادامه طرح پذیرفته نشدگان در قرعه كشی عتبات دانشگاهیان تا ۱ شهریور

ادامه طرح پذیرفته نشدگان در قرعه كشی عتبات دانشگاهیان تا ۱ شهریور كنكوری: طرح همراه لبیك ویژه پذیرفته نشدگان در قرعه كشی عتبات عالیات تا اول شهریور ماه در صفحه اینستاگرام لبیك ادامه دارد.به گزارش كنكوری به نقل از ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، طرح «همراه لبیك» ویژه پذیرفته نشدگان در قرعه كشی عتبات عالیات از ۱۶ مرداد ماه شروع شده و تا اول شهریور ماه در صفحه اینستاگرام لبیك ادامه دارد.
دانشگاهیانی كه در قرعه كشی این دوره عتبات انتخاب نشده اند، می توانند با دعوت ۱۴ نفر به صفحه لبیك در اینستاگرام و انتشار یك پست با مبحث امام حسین(ع) در صفحه شخصی خود و تگ كردن لبیك در این طرح شركت نمایند. در انتها هم نام و نام خانوادگی خویش را به شماره پیامكی ۳۰۰۰۰۴۲۵ ارسال نمایند.
هدیه ویژه «طرح همراه لبیك» برای كسانی كه در قرعه كشی انتخاب نشده اند، سهمیه عتبات عالیات است. همینطور زائرین دانشگاهی كه بعنوان زائر اصلی یا ذخیره انتخاب شده اند هم اگر در این طرح شركت نمایند و انتخاب شوند، هدایای فرهنگی دریافت خواهند كرد.
این طرح از روز ۱۶ مرداد ماه شروع شده است و تا ۱ شهریورماه ادامه خواهد داشت و سپس برندگان آن۳ شهریور از سایت و صفحه اینستاگرام لبیك بعد از قرعه كشی معرفی خواهند شد.

1397/05/28
00:02:16
5.0 / 5
4496
تگهای خبر: دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور