معاون استاندار لرستان: با مدیران مسئولیت گریز برخورد می گردد

معاون استاندار لرستان: با مدیران مسئولیت گریز برخورد می گردد كنكوری: خرم آباد - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان اظهار داشت: با مدیران مسئولیت گریز و بی توجه به مصوبات جلسات در استان برخورد قرار می گردد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا حبیب الله خجسته پور روز یكشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان در سالن جلسات استانداری با اشاره به ساخت مدرسه در روستای گوشه شهرستان دورود و عدم پاسخگویی مدیرعامل شركت آب منطقه ای لرستان بیان كرد: وی به علت عدم حضور در جلسه و پاسخگونبودن در مورد مصوبه و قول انجام كار، مورد برخورد قرار خواهد گرفت.
خجسته پور تصریح كرد: دلیل انجام نشدن این مصوبه مورد پیگیری قرار می گیرد و مدیر مربوطه باید در این رابطه پاسخگو باشد.
وی افزود: وضعیت مدارس شبانه روزی های استان باید مورد بررسی قرار گیرد چراكه با عنایت به گستردگی استفاده از وسایل حمل و نقل استقبال والدین از این مدارس امكان دارد كاهش پیدا كند.
معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان همینطور اظهار داشت: در این راستا باید بهره وری وجود داشته باشد و مدارس شبانه روزی با ظرفیت لازم مورد استفاده قرار گیرند.
وی اضافه كرد: مدارسی كه زیر میانگین دانش آموز دارند باید تعطیل شوند كه بتوان مدارس شبانه روزی را مورد استفاده قرار داد.
خجسته پوربا بیان اینكه كانون ادب خرم آباد فضایی نوستالژی و تاریخی برای مردم خرم آباد است، تصریح كرد: احیا و نگهداری این اثر تاریخی بسیار مهم می باشد و با عنایت به موقعیت موجود باید مورد بهره برداری قرار گیرد.
وی اضافه كرد: هویت آموزش و پرورش در این طرح ضروری می باشد و این طرح در جهت توسعه كانون فرهنگی تربیتی ادب باید همچنان فعال باشد.
خجسته پور تصریح كرد: با عنایت به اعلام نتایج كنكور، نگرانی هایی دربین اهل دانش و فرهنگ استان نمایان شد و دستور كار اصلی شورای آموزش و پرورش بعدی بررسی وضعیت استان و صدمه شناسی در این راستا است.
در این نشست علاوه بر طرح توسعه كانون فرهنگی تربیتی ادب، راه اندازی مدارس شبانه روزی بروجرد و بیرانوند مورد تصویب قرار گرفت.
7274/6060


1397/05/21
13:51:28
5.0 / 5
5094
تگهای خبر: آموزش , آموزش و پرورش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور