سه هزار دانشجو از مركز علمی كاربردی زابل دانش آموخته شدند

سه هزار دانشجو از مركز علمی كاربردی زابل دانش آموخته شدند كنكوری: زاهدان - مدیر جهاد دانشگاهی زابل در شمال سیستان و بلوچستان اظهار داشت: سه هزار دانشجو از مركز علمی كاربردی جهاد دانشگاهی این شهرستان در 2 مقطع كاردانی و كارشناسی از سال 87 تا كنون دانش آموخته شدند.


مهدی كشته گر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: با تولید فضای استاندارد آموزشی هم اكنون بیش از 500 دانشجو در رشته های حسابداری، حقوق ثبتی، امور فرهنگی و فناوری اطلاعات در مقاطع كاردانی و كارشناسی مشغول به تحصیل هستند.
وی بیان كرد: مهم ترین وظیفه جهاد دانشگاهی بر مبنای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی گسترش تحقیقات، شكوفایی استعدادها، توسعه امور فرهنگی، تبلیغ و ترویج فرهنگ و هنر اسلامی، تولید امكانات نشر و تالیف، انجام تحقیقات كاربردی و توسعه ای، پشتیبانی از دانشجویان و پژوهشگران جوان و توجه به اشتغال دانش آموختگان است.
مدیرجهاد دانشگاهی زابل اظهار داشت: مركز علمی كاربردی و مركز آموزش تخصصی كوتاه مدت 2 مجموعه اثر گذار در حوزه آموزش جهاد دانشگاهی این شهرستان است كه تابحال در مركز آموزش تخصصی كوتاه مدت دوره های تخصصی و اشتغال محور شامل دوره های كارآفرینی، تكنسین داروخانه، آموزش اتوكد، جی آی اس و همینطور طرح های بزرگ آموزش گاز با همكاری شركت ملی گاز ایران در حال برگزاریست به صورتی كه تابحال 2 هزار 500 نفر این آموزش ها را فرا گرفته اند.
وی راه اندازی مركز افكار سنجی، تقویت خبرگزاری ایسنا و ایكنا، توجه ویژه به حوزه كتابخوانی و برگزاری مسابقات در این حوزه، چاپ بیش از 10 جلد كتاب اعضای هیات علمی و ترویج فرهنگ قرآنی در منطقه را همچون فعالیت های جهاد دانشگاهی در حوزه فرهنگ عنوان نمود.
كشته گر تاكید: برای تسریع در اجرای برنامه های جهاد دانشگاهی زابل در یك سال اخیر مسئولان كشوری این نهاد با حضور در سیستان با وضعیت این منطقه آشنا شدند.
7317**3213


1397/05/18
19:08:40
5.0 / 5
4891
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور