معاون آموزشی وزیر علوم خبرداد؛

مراكز آموزش عالی در مناطق محروم توسعه می یابد

مراكز آموزش عالی در مناطق محروم توسعه می یابد كنكوری: معاون آموزشی وزارت علوم اظهار داشت: یكی از برنامه های اصلی وزارت علوم، توسعه مراكز آموزش عالی و توسعه دانشگاه ها در مناطق محروم است.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، مجتبی شریعتی نیاسر در بازدید از دانشگاه فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری ضمن تاكید بر توجه به دانشگاه های فنی تصریح كرد: یكی از طرح های وزارت علوم، طرح آمایش آموزش عالی كشور است.
وی افزود: بر طبق این طرح، دانشگاه ها باید زمینه را فراهم نمایند تا دانشجویان با مهارت های جدیدی وارد بازار كار شوند، چونكه بخشی از عوامل موثر در بیكاری ضعف مهارتی نسل جوان است.
معاون آموزشی وزارت علوم اضافه كرد: توجه به مهارت افزایی جزء سیاست های آموزش عالی است كه فارغ التحصیل نه تنها در رشته خود مهارت لازم را داشته باشد، بلكه از ارتباطات اجتماعی و عمومی مناسب هم برخوردار شوند.
وی افزود: یكی از برنامه های اصلی وزارت علوم، توسعه مراكز آموزش عالی و توسعه دانشگاه ها در مناطق محروم است و در این راستا باید به سمتی حركت نماییم كه پتانسیل ها را ارزیابی و بررسی نموده و هم افزایی هم مورد توجه قرار گیرد.
شریعتی نیاسر با اشاره به اینكه مراكز فنی و حرفه ای، دانشگاه های مهارتی در كشور می باشند، خاطرنشان كرد: این مراكز باید مورد حمایت قرار گیرند و نمایندگان و مسئولان استان و روسای دانشگاه ها همراهی كنند تا اسناد بالادستی به خوبی اجرا شوند.

1397/05/01
13:43:44
5.0 / 5
4981
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور