41 هزار نفر جذب آموزش و پرورش می شوند

41 هزار نفر جذب آموزش و پرورش می شوند كنكوری: اردبیل - معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: 17 هزار نفر امسال با برگزاری آزمون و 24 هزار نفر با استفاده از دانشگاه فرهنگیان به استخدام وزارت آموزش و پرورش در می آیند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا، «علی باقر طاهری نیا» روز یكشنبه در نشست مطبوعاتی و رسانه ای با خبرنگاران در اردبیل اضافه كرد: 24 هزار نفر از این افراد با شركت در كنكور در دانشگاه فرهنگیان جذب می شوند و همزمان با تدریس به استخدام آموزش و پرورش درمی آیند.
وی بیان كرد: دانشگاه فرهنگیان با هدف جذب نیروی مورد نیاز برای حوزه آموزش و پرورش دایر و فعال شده كه امید می رود در آینده تمام نیروهای شاغل در حوزه آموزش و پرورش از این دانشگاه دانش آموخته شوند.
معاون دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: اكنون دانشجویان مشغول به تحصیل در این دانشگاه از بین دانش آموزان نخبه كه دارای رتبه های بالا در كنكور سراسری هستند، انتخاب شده اند.
طاهری نیا افزود: 500 دانشجوی دانشگاه فرهنگیان دارای رتبه یك و دو رقمی كنكور بوده اند و الان در این دانشگاه تحصیل می كنند.
وی تصریح كرد: دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان كه با رتبه های برتر دانش آموخته شوند، بدون كنكور به مقطع تحصیلی بالاتر وارد می شوند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان به فعالیت 100 ساله این دانشگاه اشاره نمود و اضافه كرد: دانشگاه فرهنگیان سال 1297 در كشور با عنوان مراكز آموزش معلمان افتتاح شد و با عنوان های مختلف به فعالیت خود ادامه داده است.
طاهری نیا اظهار داشت: مراكز تربیت معلم، دانشسرای عالی و امروزه دانشگاه فرهنگیان همچون عنوان های این مركز آموزشی است كه در آینده نزدیك نام دانشگاه فرهنگیان به همان مراكز تربیت معلم كه نام شناخته شده جهانی است، تغییر می یابد.
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه فرهنگیان به منظور حضور در دوره آموزشی دو روزه كارشناسان پژوهش دانشگاه فرهنگیان كشور به اردبیل سفر كرده است.
3006/ 1257


1397/04/31
13:28:20
5.0 / 5
4529
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور