موسسه آموزش عالی روزبه زنجان به مدرسه تبدیل شد

موسسه آموزش عالی روزبه زنجان به مدرسه تبدیل شد كنكوری: زنجان – رئیس موسسه آموزش عالی روزبه زنجان اظهار داشت: این موسسه آموزش عالی برای جبران كمبود فضای آموزشی شهرك پونك تبدیل به مجتمع آموزشی غیردولتی از مدرسته تا دانشگاه شد.


به گزارش كنكوری به نقل از روابط عمومی موسسه روزبه، مسعود كریملو روز شنبه ضمن اعلام این خبر اضافه كرد: موسسه آموزش عالی روزبه با شعار از مدرسه تا دانشگاه و با هدف افزایش بر علمی و فرهنگی منطقه پونك و گلشهر، برای اولین بار در استان زنجان، به ایجاد مجتمع آموزشی از مقطع دبستان تا متوسطه اقدام نمود.
وی اظهار نمود: در این حقیقت این دانشگاه بعد از انجام موفقیت آمیز رسالت خود در سطح آموزش عالی، با حمایت اداره كل آموزش و پرورش استان زنجان پا به عرصه آموزش و پرورش گذاشته است.
كریلمو اظهار نمود: هدف از تولید چنین مجتمعی كمك به رفاه خانواده های ساكت گلشهر و پونك در یك فضای آموزشی مناسب با رعایت استانداردهای آموزش وپرورش است.
رئیس موسسه آموزش عالی روزبه زنجان اظهار داشت: با تولید این مجمتع نگرانی خانواده ها از نظر تردد فرزندان، هزینه های رفت و آمد و حضور فرزندان در فعالیت های فوق برنامه در محل مدرسه كاسته می شود و خدمات با كیفیت مناسب عرضه می گردد.
موسسه آموزش عالی روزبه سال 1386 برای پذیرش دانشجو در رشته های فنی تاسیس شد.
3001/8068


1397/04/16
17:20:15
5.0 / 5
4909
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور