عضو كمیسیون آموزش عنوان كرد؛

دستگاه ها از همكاری با دانشگاه ها استقبال نمی كنند

دستگاه ها از همكاری با دانشگاه ها استقبال نمی كنند كنكوری: عضو كمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: دانشجویان و اساتید انگیزه های بسیار قوی برای حل مشكلات كشور دارند، اما دستگاه های مختلف خصوصی و دولتی از این انگیزه ها استقبال نمی كنند.



محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دانشگاه ها ظرفیت های زیادی برای حل مشكلات كشور دارند ولی متاسفانه دستگاه های مختلف همچون نهادهای دولتی و خصوصی از آن بهره گیری خوبی نمی كنند.
وی ادامه داد: دانشجویان تحصیلات تكمیلی و اساتید انگیزه های بسیار قوی برای حل مشكلات كشور دارند به شرطی كه به سمت آنها حركت شود، ما خوشبختانه قوانین مترقی در مجلس تصویب كرده ایم كه نشان دهنده این است كه ارتباط بین صنعت و دانشگاه به راحتی می تواند برقرار شود.
عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح كرد: ما در صنعت پیش بینی كرده ایم، به جای پول، برای رفع نیازهای خود تا ۱۰ درصد قرارداد پژوهشی منعقد كنند.
وی اضافه كرد: اگر صنعت، بخش خصوصی و شركت های دولتی از این پتانسیل ها به خوبی بهره ببرند، دانشگاهیان از آن استقبال می كنند و باعث یك جهش در ارتقاء كیفیت صنایع، افزایش راندمان كاری و كم هزینه شدن واردات فناوری خواهند بود.

1397/04/08
20:05:16
5.0 / 5
4974
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور