برای تسهیل سفرهای علمی؛

سامانه تسهیلات ارزی ویژه اعضای هیأت علمی افتتاح شد

سامانه تسهیلات ارزی ویژه اعضای هیأت علمی افتتاح شد كنكوری: مركز همكاریهای علمی بین المللی وزارت علوم به منظور تسهیل امور مربوط به شركت اعضای هیات علمی در رویدادهای علمی بین المللی سامانه تسهیلات ارزی اعضای هیات علمی را راه اندازی كرد.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، مركز همكاریهای علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور تسهیل امور مربوط به شركت اعضای هیات علمی در رویدادهای علمی بین المللی و فراهم آوردن تسهیلات لازم در این خصوص و برای جلوگیری از اتلاف وقت اساتید و تردد آنان بخصوص اساتید شهرستان نسبت به راه اندازی سامانه سفرهای علمی و بین المللی اقدام نمود.
اعضای هیات علمی جهت دریافت تسهیلات ارزی می توانند درخواست خویش را با استفاده از مدیریت همكاری های علمی بین المللی دانشگاه خود در سامانه مسافرت های خارجی ثبت كنند.
نماینده رسمی دانشگاه دراین سامانه می تواند برپایه كد كاربری و گذر واژه كه از جانب این مركز به هر دانشگاه / مراكز علمی داده خواهد شد نسبت به تكمیل اطلاعات اقدام نموده و نتیجه آن را هم پیگیری و بعد از اتمام مراحل اداری و قانونی نامه نهایی را با استفاده از دفاتر نمایندگی خود دریافت نمایند.
مراحل ارسال درخواست و دریافت پاسخ:
۱- ارسال درخواست از جانب دانشگاه / مراكز
۲- دریافت نامه از جانب كارشناس مركز
۳- بررسی مدارك
۴- تهیه نامه نهایی
۵- دریافت نامه نهایی
تمامی این مراحل با استفاده از سامانه و كد رهگیری اختصاص یافته قابل پیگیری می باشد. اعضای هیات علمی برای اطلاعات بیشر می توانند به سایت همكاری های علمی و بین المللی وزارت علوم به آدرس https: //cisc.msrt.ir/fa رجوع كنند.

1397/04/01
12:34:51
2.5 / 5
4972
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
قیمت تشریفات عروسی:
https://markaztalar.com/تشریفات-عروسی-1
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور