افزایش همكاری دانشگاه های شهركرد و اسلونی

افزایش همكاری دانشگاه های شهركرد و اسلونی به گزارش كنكوری دانشگاه های شهركرد و لیوبلیانای اسلونی تفاهم نامه همكاری با هدف توسعه فعالیت های علمی و آموزشی امضا كردند.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه شهركرد، تفاهم نامه همكاری و تبادلات علمی مشترك میان دانشگاه شهركرد و دانشگاه لیوبلیانا اسلونی به منظور توسعه تبادلات علمی آموزشی و همكارهای پژوهشی منعقد شد.
این تفاهم نامه باهدف تبادل علمی و آموزشی و توسعه همكاری پژوهشی در زمینه تبادل استاد و دانشجو، اجرای طرح های پژوهشی مشترك، برگزاری همایش، كارگاه، كنفرانس مشترك، تسهیل روند اعطای فرصت های مطالعاتی و تبادل منابع كتابخانه ای، ظرفیت سازی علمی متقابل و... به امضا رسیده است.
مدت این تفاهم نامه ۴ سال است و در صورت رضایت طرفین تفاهم نامه برای دوره های ۴ ساله دیگر به صورت خودكار تمدید می گردد و امكان گسترش به سایر حوزه ها را دارد.
دانشگاه لیوبلیانا قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه در كشور اسلونی و دارای بالاترین رتبه جهانی در بین دانشگاه های این كشور است.
این دانشگاه با دارا بودن بیش از ۶۳ هزار دانشجوی كارشناسی و تحصیلات تكمیلی یكی از بزرگترین دانشگاه های اروپا به حساب می آید.
 

1397/03/19
21:13:58
5.0 / 5
4525
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور